Piłkarskie czwartki: I turniej Talentiady za nami

  • 04.07.2022, 11:33
  • Powiatowe Centrum Sportu / Redakcja (oprac. Barbara Jackiewicz)
Piłkarskie czwartki: I turniej Talentiady za nami mat. prasowe Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

W pierwszy czwartek wakacji 30 czerwca na orliku przy II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie odbyły się pierwsze zawody w ramach Talentiady 2022. Co tydzień można kibicować młodym zawodnikom i zawodniczkom "Piłkarskich czwartków".

 

Pierwsze w tym sezonie zawody "Piłkarskie czwartki" odbyły się przy nieco zmiennej pogodzie.. Mimo wakacyjnych wyjazdów młodzi adepci licznie zgromadzili się i równo o godzinie 10:00 rozpoczęli sportowe zmagania w Talentiadzie 2022.

Widowisko obfitowało w fantastyczne mecze, sportową rywalizację fair-play i grad bramek, a co najważniejsze - był to aktywnie spędzony dzień. Na koniec każdy z uczestników otrzymał słodki upominek. 
 

W tym tygodniu najlepsi okazali się:

  1. Miłosz Żabiński – 44 pkt
  2. Nina Hering – 40 pkt
  3. Stanisław Zaniewicz – 37 pkt

 

Czytaj także: Wakacyjne turnieje piłkarskie dla dzieci


Kolejny "Piłkarski czwartek" odbędzie się 7 lipca o godz. 10:00 przy II LO w Tczewie. Wakacyjna Talentiada 2022 trwa do 25 sierpnia.

Powiatowe Centrum Sportu / Redakcja (oprac. Barbara Jackiewicz)

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe