Czy na skrzyżowaniu Nowowiejskiej i Czyżykowskiej powinna powstać sygnalizacja świetlna?

  • 07.02.2018, 13:56 (aktualizacja 08.02.2018, 13:01)
  • Aleksandra Kęprowska
Czy na skrzyżowaniu Nowowiejskiej i Czyżykowskiej powinna powstać sygnalizacja świetlna? Telewizja Tetka Tczew

Podziel się:

Oceń:

Kwestia ta pojawiła się podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej.

W imieniu mieszkańców głos w tej sprawie zabrał radny Marcin Szulc.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Radny przypomniał o groźnym zdarzeniu z czerwca ubiegłego roku, o którym informował prezydent Mirosław Pobłocki na swoim facebookowym profilu. Na nagraniu z monitoringu widzimy jak samochód osobowy wymusza pierwszeństwo i w efekcie zderza się z motocyklistą. Bartosz Listewnik z Telewizji Tetka zapytał mieszkańców czy światła w tym miejscu są potrzebne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejski Zarząd Dróg przekazał, że zasadność montażu sygnalizacji świetlnej na wskazanym skrzyżowaniu zostanie przeanalizowana. Pod uwagę będą brane wyniki badania natężenia ruchu oraz koszty. Decyzji w tej sprawie możemy spodziewać się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe