Twórcze spotkania w CKiS - zajęcia dla dzieci potrwają całe wakacje [HARMONOGRAM]

  • 08.07.2022, 12:55
  • CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Twórcze spotkania w CKiS - zajęcia dla dzieci potrwają całe wakacje [HARMONOGRAM]

Podziel się:

Oceń:

Twórcze spotkania to kameralne warsztaty dla dzieci, w parku skrytym za Centrum Kultury i Sztuki.

Tegoroczna propozycja tematyczna to szereg atrakcyjnych działań, m.in. warsztaty plastyczne, muzyczne, kreatywne, przyrodnicze. Każde spotkanie kończyć będzie wspólna zabawa z kolorową chustą animacyjną lub zabawy ruchowe. Nie zabraknie też słodkiej niespodzianki. A wszystko to w kameralnym parku za CKIS.

Twórcze spotkania odbywać się będą w każdą środę lipca i sierpnia. Start o godz. 10:00.

Podkreślamy jednak, że oferta skierowana jest tylko do odbiorców indywidualnych.

 

LIPCOWY PLAN DZIAŁAŃ:

 

06.07.2022 Twórcze Spotkania w CKIS - „Łąka pełna barw” – warsztaty plastyczne Podczas pierwszego twórczego spotkania pragniemy przywitać najpiękniejszą porę roku – lato. Skupimy się  na letniej łące pełnej kolorów i magii  Będzie magicznie, bo malować będziemy na folii   

13.07.2022 Twórcze Spotkania w CKIS - „Miejski zielnik zabawowy” – Dzicy Przyrodnicy Podczas spotkania pozachwycamy się zieleniną, która rośnie na trawnikach w samym środku miasta. Rośliny te wykorzystamy do pobudzenia dziecięcej (i dorosłej) kreatywności. Pobawimy się ich kolorami, powyplatamy z nich bransoletki i ułożymy kwietne obrazki. Nie zabraknie też dawki wiedzy o naszych miejskich chwastach, podanej w bardzo przystępnej formie zabawy!

20.07.2022 Twórcze Spotkania w CKIS - „Kolorowo i tanecznie”  Szeleszczące pompony i kolorowe spódniczki są nieodzownym elementem dziecięcych zabaw czy tańców. Te, które wspólnie stworzymy  staną się naszymi strojami podczas zajęć zumby poprowadzonej przez Agatę Sowę

27.07.2022 Twórcze Spotkania w CKIS -  „Fantastyczny świat przyrody”  W czasie tych warsztatów będziemy szukali inspiracji do działań plastycznych w otaczającym nas świecie przyrody. Cudowna przyroda + Wasza wyobraźnia  = fantastyczne prace.

 

SIERPNIOWY PLAN DZIAŁAŃ:

 

03.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS - „Muzycznie”  Gdzie mieszka muzyka? W ramach tego spotkania proponujemy wspólne odkrywanie świata muzyki poprzez zabawę z wykorzystaniem między innymi instrumentów perkusyjnych, własnego ciała i kolorowej chusty. 

10.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS - „Fabryka magnesów”  Podczas tego spotkania będziemy projektować i tworzyć swoje oryginalne, autorskie magnesy!  Wystarczy puścić wodze fantazji i przygotować projekty, z których wspólnie stworzymy wyjątkowe gadżety.  Będzie można tez skorzystać z gotowych   wzorów.  

17.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS - „Morskie inspiracje”– warsztaty plastyczne  Morskie głębiny są zachwycające, i inspirujące. Nasze kolejne twórcze działania to podwodny  świat – ujęty w formach płaskich i przestrzennych.

24.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS - „Balonowo – bańkowe wow”  Razem z animatorkami z FIGLE MIGLE przeniesiemy Was do magicznego świata, w którym każdy będzie mógł nauczyć się tworzyć cuda z balonów oraz zapełnić niebo wielkimi bańkami mydlanymi! Czy może być piękniej? Słońce, muzyczka, balonowe animacje, a do tego mieniące się pięknymi barwami bańki XXL, które tylko mówią „złap mnie”.

31.08.2022Twórcze Spotkania w CKIS - „Skrzydlate rekreacje” – Dzicy Przyrodnicy  W ostatni dzień wakacji pomachamy na pożegnanie ptakom, które wraz z końcem lata odlatują w cieplejsze rejony. Podczas wesołych zabaw przyjrzymy się kilku spotykanym w mieście (lub na jego obrzeżach) gatunkom wędrującym. A na koniec każdy z nas skleci sobie z gliny i patyków własnego dziwnoptaka!

CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe