.Nowoczesna tworzy struktury w powiecie tczewskim i szuka koalicjanta

  • 9.02.2018, 13:06 (aktualizacja 12.02.2018 09:10)
  • Aleksandra Kęprowska
.Nowoczesna tworzy struktury w powiecie tczewskim i szuka koalicjanta
Podziel się:
Oceń:
W Tczewie - w osiedlowym domu kultury na Suchostrzygach, odbyła się dziś konferencja nowo powstałego Koła Gminnego .Nowoczesna Subkowy.

Przypomnijmy, niedawno doszło do rozłamu w tczewskich strukturach Platformy Obywatelskiej, kiedy z partii odeszło około 60-ciu działaczy, z przewodniczącym lokalnych struktur Adamem Kucharkiem. Decyzja była formą protestu przeciwko ignorowaniu przez zarząd regionu wewnętrznych konfliktów i wprowadzenia zarządu komisarycznego w Tczewie i powiecie tczewskim. Rozpoczęła się więc budowa nowych struktur na czele z Adamem Kucharkiem.

Z przewodniczącym rozmawiała nasza reporterka, Izabela Muczyńska:

Podczas konferencji podkreślano, że głównym celem Koła Gminnego .Nowoczesna Subkowy będzie bezpośredni kontakt z mieszkańcami. W skład koła weszło już 20 osób, z czego część to bardzo młodzi ludzie, nawet 18-letni. Niebawem ma także ruszyć strona internetowa, na której znajdzie się między innymi harmonogram spotkań.

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
az
az 11.02.2018, 11:44
A Rysio będzie?

Pozostałe