.Nowoczesna tworzy struktury w powiecie tczewskim i szuka koalicjanta

  • 9.02.2018, 13:06 (aktualizacja 12.02.2018 09:10)
  • Aleksandra Kęprowska
.Nowoczesna tworzy struktury w powiecie tczewskim i szuka koalicjanta
Podziel się:
Oceń:
W Tczewie - w osiedlowym domu kultury na Suchostrzygach, odbyła się dziś konferencja nowo powstałego Koła Gminnego .Nowoczesna Subkowy.

Przypomnijmy, niedawno doszło do rozłamu w tczewskich strukturach Platformy Obywatelskiej, kiedy z partii odeszło około 60-ciu działaczy, z przewodniczącym lokalnych struktur Adamem Kucharkiem. Decyzja była formą protestu przeciwko ignorowaniu przez zarząd regionu wewnętrznych konfliktów i wprowadzenia zarządu komisarycznego w Tczewie i powiecie tczewskim. Rozpoczęła się więc budowa nowych struktur na czele z Adamem Kucharkiem.

Z przewodniczącym rozmawiała nasza reporterka, Izabela Muczyńska:

Podczas konferencji podkreślano, że głównym celem Koła Gminnego .Nowoczesna Subkowy będzie bezpośredni kontakt z mieszkańcami. W skład koła weszło już 20 osób, z czego część to bardzo młodzi ludzie, nawet 18-letni. Niebawem ma także ruszyć strona internetowa, na której znajdzie się między innymi harmonogram spotkań.

Aleksandra Kęprowska
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
az
az 11.02.2018, 11:44
A Rysio będzie?

Pozostałe