LOTTO Triathlon Energy ze wsparciem starogardzkiego magistratu. Impreza startuje 31 lipca

  • 27.07.2022, 13:42
  • starogard.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
LOTTO Triathlon Energy ze wsparciem starogardzkiego magistratu. Impreza… fot. starogard.pl

Podziel się:

Oceń:

31 lipca miłośnicy triathlonowych zmagań po raz siódmy spotkają się w Starogardzie Gdańskim, podczas LOTTO Triathlon Energy.

 

Urząd Miasta w Starogardzie wsparł imprezę sportową

 

15 lipca, Zastępca Prezydenta miasta ds. Techniczno-Inwestycyjnych Tadeusz Błędzki, podpisał z dyrektorem zawodów Lotto Triathlon Energy Adamem Greczyło, umowę na dofinansowanie wydarzenia. Kwota wsparcia wyniosła 13.000 zł. Otrzymane pieniądze pomogą w organizacji sportowego eventu.

 

Zależy nam zawsze na tym, żeby zapewnić uczestnikom wiele atrakcji. Sport to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i zdrowie. Mam nadzieję, że zaszczepiamy pasje do niego u kolejnych osób.

-  Adam Greczyło, dyrektor zawodów Lotto Triathlon Energy

 

LOTTO Triathlon Energy

 

"Impreza w Starogardzie odbędzie się na dwóch dystansach: 1/4 Ironmana (950 metrów pływania – 45 kilometrów na rowerze – 10,5 kilometra biegu) oraz odpowiednio krótszym 1/8 Ironmana. Oba dystanse są atrakcyjne zarówno dla profesjonalistów, jak również dobrze wytrenowanych amatorów. Warto sprawdzić swoje siły na krótszych dystansach, zanim podejmiemy się walki z tymi najbardziej wymagającymi".

- informacja prasowa

Biuro zawodów będzie umiejscowione przy stadionie im. Kazimierza Deyny, podobnie jak strefa zmian T2. Etap pływacki odbędzie się na Jeziorze Borówno Wielkie w Skarszewach, tam również będzie strefa zmian T1 oraz część biura zawodów. Stamtąd zawodnicy i zawodniczki na rowerach pojadą w kierunku Starogardu, żeby przy Stadionie im. Kazimierza Deyny rozpocząć bieg. Pętla biegowa będzie poprowadzona ulicami: Podgórną, Kościuszki i Chojnicką.  Impreza rozpocznie się od startu 1/8 Ironmana o godzinie 9:00, dłuższy dystans ruszy o 10:15. Na obu dystansach prowadzona będzie również rywalizacja sztafet.

Do wyboru będą dwa dystanse. Pełen harmonogram imprezy oraz możliwość zapisu na nią, znajdują się się na stronie www.triathlonenergy.pl/starogard-gdanski.

starogard.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe