Piłkarskie Czwartki: Zakończyła się V Talentiada. Zawody na półmetku

  • 29.07.2022, 10:32
  • Powiatowe Centrum Sportu / Redakcja (oprac. Dawid Komorowski)
Piłkarskie Czwartki: Zakończyła się V Talentiada. Zawody na półmetku fot. Powiatowe Centrum Sportu

Podziel się:

Oceń:

W czwartek, 28 lipca, odbył się kolejny turniej Talentiady 2022. Do końca "Piłkarskich Czwartków" zostało już tylko 5 turniejów.

Podczas "Piłkarskich Czwartków" organizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu (wspólnie z Gryfem Tczew) młodzi zawodnicy rozgrywają ze sobą mecze, za które otrzymują określoną liczbę punktów. Zostaną one na koniec podliczone i dzięki temu dowiemy się, kto był najlepszym uczestnikiem całego cyklu. 

 

Każdy z pojedynków był dla uczestników wyjątkowy, pełny emocji, obfitował w sportową rywalizację fair-play, drużynowe akcje oraz mnóstwo interwencji bramkarskich.

- Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

 

W ostatniej edycji najlepsi byli:

1. Szymon Szmidt - 47 punktów

2. Stanisław Zaniewicz - 44 punktów

3. Łukasz Citkowski - 22 punktów

 


Kolejna odsłona Talentiady 2022 odbędzie się 4 sieprnia o godzinie 10:00 na orliku przy II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie na ul. Królowej Marysieńki 10. 

Powiatowe Centrum Sportu / Redakcja (oprac. Dawid Komorowski)

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe