Policja publikuje wizerunki pseudokibiców z lipcowego meczu Lechii Gdańsk. Rozpoznajesz ich?

  • 29.07.2022, 14:00
  • KWP Gdańsk / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Policja publikuje wizerunki pseudokibiców z lipcowego meczu Lechii Gdańsk.… fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Gdańscy policjanci cały czas pracują nad sprawą uszkodzenia mienia, pobicia przy użyciu niebezpiecznego narzędzia oraz zakłócenia przebiegu imprezy masowej podczas meczu Lechii Gdańsk z Akademija Pandev. Publikują wizerunki sprawców zamieszania.

Gdańscy policjanci we współpracy z funkcjonariuszami z Wydziału do Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP w Gdańsku cały czas pracują nad sprawą uszkodzenia mienia, pobicia przy użyciu niebezpiecznego narzędzia oraz zakłócenia imprezy masowej, do których doszło 7 lipca 2022 roku, podczas meczu Lechii Gdańsk z Akademija Pandev.

Wizerunki poszukiwanych mężczyzn publikujemy w galerii zdjęć pod artykułem.

 

Funkcjonariusze typują sprawców tych przestępstw i dążą do zatrzymania tych osób. Podczas prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunki siedmiu mężczyzn mogących mieć związek z tymi przestępstwami.

- KWP Gdańsk

 

Wszystkie osoby, które wiedzą, kim mogą być mężczyźni ze zdjęć lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47 741-62-75, bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres [email protected].

KWP Gdańsk / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe