"Tczew Mówi" - Młodzież przejmuje piąty odcinek programu. "To jest wielka totalna umieralnia"

  • 02.08.2022, 08:08
  • Redakcja (Dawid Chęć)
"Tczew Mówi" - Młodzież przejmuje piąty odcinek programu. "To jest wielka… fot. Kamil Laskowski

Podziel się:

Oceń:

"Tczew mówi" czyli: Dawid pyta, a Wy mówicie, co Was cieszy albo martwi! Z kamerą co tydzień w czwartek o godzinie 9:00 na skwerze przy fontannie (ulica Żwirki) będziemy czekać na każdego kto chce się wypowiedzieć na dowolny temat.

 

Tczew Mówi

 

Program stworzony został dla Was, naszych słuchaczy i widzów, bez których nasza praca nie ma żadnego sensu. Mamy nadzieję, że nowy format pozwoli, abyście zostali wysłuchani przez innych mieszkańców oraz włodarzy Tczewa. Pragniemy także pomóc w rozwiązaniu waszych problemów. Nowe odcinki pojawiają się w każdy piątek po 17:30 w telewizji Tetka, a zainteresowanych wzięciem udziału w programie zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 9:00 na skwer przy fontannie (ulica Żwirki).

 

W piątym odcinku tczewianie ponownie zwracali uwagę na problem jakim jest brak atrakcji i "umieranie" miasta:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja (Dawid Chęć)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe