Nowy sekretarz w gminie Tczew. Kto zastąpi Henryka Łuckiego?

  • 03.08.2022, 07:00
  • Gmina Tczew / Redakcja (Dawid Chęć)
Nowy sekretarz w gminie Tczew. Kto zastąpi Henryka Łuckiego? fot. Gmina Tczew

Podziel się:

Oceń:

W dniu 1 sierpnia 2022 r. Wójt Gminy Tczew – Pełniący Funkcję Wójta Tomasz Urbański, po przeprowadzonym postępowaniu konkursowym, powierzył stanowisko sekretarza Gminy Tczew Pani Katarzynie Beringer – Kusio. Na stanowisku zastąpi dotychczasowego sekretarza Henryka Łuckiego, który poprosił o przyjęcie rezygnacji ze stanowiska. Zmiana podyktowana jest zwiększeniem zadań realizowanych przez Referat Inwestycyjno – Techniczny pod kierownictwem Pana Henryka Łuckiego, co wynika z dynamicznego rozwoju Gminy Tczew.

Informacje pochodzą ze strony www.gmina-tczew.pl

 

Nowy sekretarz 

 

Posiadane przez Panią Katarzynę Beringer – Kusio kierunkowe wykształcenie, a także ponad dziesięcioletni staż w samorządzie gminnym, w tym w ramach pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej oraz blisko czteroletni staż na stanowisku kierowniczym dało pewność prawidłowego wykonywania obowiązków na kluczowym z punktu widzenia funkcjonowania gminy stanowisku sekretarza. Do obowiązków sekretarza należy wykonywanie w imieniu wójta szeregu zadań, w szczególności z zakresu zapewnienia właściwej organizacji pracy urzędu, rozwoju systemu obsługi mieszkańców oraz realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi.

Wójt Tomasz Urbański podziękował Henrykowi Łuckiemu za współpracę na stanowisku sekretarza oraz pogratulował nowej Pani sekretarz, życząc sukcesów oraz owocnej pracy.

 

CZYTAJ TAKŻE: Dofinansowanie dla Gminy Tczew: Planowane remonty dróg w Zajączkowie

Gmina Tczew / Redakcja (Dawid Chęć)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe