Morzeszczyn: Pożar odpadów przy hali produkcyjnej

  • 03.08.2022, 11:30
  • Redakcja (oprac. Dawid Chęć)
Morzeszczyn: Pożar odpadów przy hali produkcyjnej fot. Pomorskie998.pl

Podziel się:

Oceń:

We wtorek, 2 sierpnia Morzeszczynie do wieczora trwało dogaszanie pożaru odpadów składowanych przy jednej z hali firmy przetwarzającej plastiki.

 

Pożar fabryki 

 

Na miejscu pracowało 14 zastępów straży pożarnej. O szczegółach mówi mł. kpt. Konrad Majewski z powiatowej straży pożarnej:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze na terenie firmy, która prowadzi działalność związaną z przerabianiem plastików. Podczas dojazdu do zdarzenia okazało się, że płoną składowane odpady na terenie placu, przyczyny nie są jeszcze znane. Na miejsce zadysponowano 14 jednostek.

- mł. kpt. Konrad Majewski

 

Fałszywy okazał się alarm o pożarze kombajnu w Cierzpicach, prawdopodobnie ktoś z daleka widział zadymienie pochodzące z morzeszczyńskiej fabryki. W tym samym czasie w miejscowości Rzeżęcin doszło do wypadku, w którym pomocy udzieliły wozy Ochotniczej Straży Pożarnej jadące do pożaru:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jednocześnie zastęp, który jechał do fabryki napotkał po drodze wypadek dwóch samochodów osobowych. Strażacy udzielili szybko pomocy i natychmiast udali się do pożaru w Morzeszczynie.

- mł. kpt. Konrad Majewski

 

W wypadku jedna osoba została poszkodowana.

Redakcja (oprac. Dawid Chęć)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe