Nieoczywisty spacer po Starówce. Fabryka Sztuk zaprasza rodziny na wyjątkowe spotkanie

  • 04.08.2022, 09:40
  • Fabryka Sztuk / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)
Nieoczywisty spacer po Starówce. Fabryka Sztuk zaprasza rodziny na wyjątkowe… fot. Fabryka Sztuk / Facebook

Podziel się:

Oceń:

A gdyby tak wybrać się na Stare Miasto i spotkać średniowieczną damę czy też inne historyczne postacie? Ciekawe, jaką historię miałyby do przekazania. O tym przekonają się uczestnicy nieoczywistego spaceru z przewodnikiem po Starówce.

Fabryka Sztuk zaprasza do udziału w imprezie rodziny z młodszymi dziećmi – 7 sierpnia w niedzielę o godz. 12.00. Spacer potrwa ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny,

  • Regulamin: kliknij tutaj
  • Obowiązują zapisy: kliknij tutaj

Zapisani uczestnicy w dniu wydarzenia zgłaszają się do mobilnego Punktu Obsług Klienta na dziedzińcu Fabryki Sztuk przy ul. 30 Stycznia 4 w Tczewie, w celu potwierdzenia uczestnictwa.

 

To kolejny spacer z przewodnikiem w Tczewie

 

Pierwsze zwiedzanie dla osób dorosłych odbyło się 15 lipca. Był to spacer z licencjonowanym przewodnikiem, który oprowadził mieszkańców po Starym Mieście. Ze względu na to, że na kolejne spotkanie z przewodnikiem instytucja szczególnie zaprasza rodziny z dziećmi, tematyka i narracja tego wyjątkowego wydarzenia będzie inna. Jaka? Przekonacie się już 7 sierpnia!

 

 

Fabryka Sztuk / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe