Opinie w Radiu Tczew 03.08.: prezydent Starogardu o słowach prezydenta Tczewa o „zapyziałym Starogardzie”

  • 04.08.2022, 10:59
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 03.08.: prezydent Starogardu o słowach prezydenta…

Podziel się:

Oceń:

3 sierpnia gościem Opinii w Radiu Tczew był prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak, a także dziennikarki Aleksandra Hotowy i Weronika Spica. Porozmawialiśmy m.in. o kontrowersyjnych słowach prezydenta Tczewa o „zapyziałym Starogardzie” oraz o planowanej obwodnicy tego miasta.

Pod koniec czerwca prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki wypowiedział na antenie Radia Tczew słowa, które nie spodobały się zarówno mieszkańcom Tczewa jak i Starogardu Gdańskiego. Prezydent Pobłocki określił stolicę Kociewia mianem miasta „zapyziałego” zwłaszcza w kontekście stanu dróg. Prezydent Starogardu jest zaskoczony takimi słowami – zapewnia, że drogi w Starogardzie są w dobrym stanie i zaprasza prezydenta Tczewa, aby sam na własne oczy się o tym przekonał. Omawiamy także temat komunikacji miejskiej w Starogardzie, gdzie według prezydenta Tczewa jest 8-10 autobusów, a tak naprawdę jest ich 28.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sprawdzamy, czy starogardzka oferta kulturalna dla młodzieży w czasie wakacji jest wystarczająca. Pytamy również o to, z jakiego powodu galeria handlowa w Starogardzie jest wypełniona zarówno sklepami jak i klientami, a galeria w Tczewie sprawia wrażenie pustej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pytamy prezydenta Starogardu Gdańskiego o znaczenie planowanej obwodnicy, która będzie udogodnieniem także dla tych mieszkańców Tczewa, którzy chcą szybko i sprawnie przejechać przez Starogard dalej na zachód z ominięciem korków. Pytamy również prezydenta Starogardu za co ceni Tczew.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
€:::::%
€:::::% 05.08.2022, 07:11
....."zapyziali redaktorzy x -y Q o robi kupe w tczewskie gniazdo to paskudne ptaki -takie stwierdzenia od dawna kociewska ziemia zna" Pan PREZYDENT TCZEWA I UM TCZEW TO AUTORYTETY EUROPEJSKIE -BASTA!!!!! HiSTORYCZNA prawda Starogard a Tczew to odmienne kultury ba w Tczewie mamy korytarz komunikacyjny i ludzi z wschodu w regionalnej mowie "kundele do rozrabiania jak tczewskie media z dziurami w edukacji-stronnicze bardzo wieje niekulturalny wschodni wiatr tak jak Rosiewicz siiipiewiiijja""obwodnice medialne potrzebne bo stronnicze populistyczne progarmy mamy SZKALOWANIE KOCHANEGO TCZEWA!!!!:::::::WYNIKA -REDAKCJA MA KANDYDATA NA PREZYDENTA TCZEWA I SKOMLI ;RIOTomistrze gadaniny ......" "CUDZE CHWALICIE A SWEGO TERENU NIE ZNACIE" TAKI TCZEW DAWNY CZY OBECNY ......????? JEDNA RADA SZANUJCIE PREZYDENTA TCZEWA I EUROPEJSKI KONTYNET .BASTA .......

Pozostałe