Gniew: Policjanci pojechali po poszukiwanego mężczyznę. Przy okazji w jego mieszkaniu znaleźli narkotyki

  • 05.08.2022, 08:00
  • KPP Tczew / Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Gniew: Policjanci pojechali po poszukiwanego mężczyznę. Przy okazji w… fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę, 31 lipca gniewscy policjanci zatrzymali 23-latka poszukiwanego do odbycia kary 3 miesięcy i 4 dni pozbawienia wolności. Podczas aresztowania mundurowi znaleźli w mieszkaniu mężczyzny narkotyki.

 

Policjanci po otrzymaniu informacji o miejscu przebywania poszukiwanego, pojechali do mieszkania na jednym z gniewskich osiedli, w celu realizacji nakazu wydanego przez sąd.

 

Pod wskazanym adresem mundurowi zastali 23-latka poszukiwanego do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. Z uwagi na nieuiszczoną grzywnę w wysokości 200 złotych za kratkami spędzi on jeszcze kolejne 4 dni.

W trakcie czynności funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach marihuany, w związku z czym przeszukali mieszkanie i znaleźli środki odurzające. Tester wykazał, że była to marihuana.

- KPP Tczew


Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu śledczego do odbycia kary 3 miesięcy i 4 dni pozbawienia wolności. Dodatkowo - za posiadanie środków odurzających, grozi mu dodatkowo kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Tczew / Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe