Trwa zbiórka na wyjątkowy pomysł młodzieży z Lisewa Malborskiego: Chcemy, aby nasza Przyczepka/Zaczepka stała się miejscem aktywności młodych ludzi i "wykluwalnią" wspólnych inicjatyw

  • 19.02.2018, 13:45 (aktualizacja 20.02.2018, 12:00)
  • Aleksandra Kęprowska
Trwa zbiórka na wyjątkowy pomysł młodzieży z Lisewa Malborskiego: Chcemy, aby nasza Przyczepka/Zaczepka stała się miejscem aktywności młodych ludzi i "wykluwalnią" wspólnych inicjatyw Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie biorący udział w projekcie "Żuławy na warsztat" chcą kupić i wyremontować przyczepę kempingową Niewiadów, w której stworzą mobilną warsztatownio-kafejkę pod nazwą "Przyczepka/Zaczepka".

Nasze studio odwiedziła młodzież ze szkoły w Lisewie Malborskim - Natalia KwitnewskaPatryk Groth oraz Łukasz Bzówka czyli reprezentacja grupy Żuławy na Warsztat. Opowiedzieli oni o swoim pomyśle na stworzenie mobilnej kawiarnio-warsztatowni. O zbiórce pisaliśmy już TUTAJ . 

Dlaczego warto wesprzeć ich wyjątkowy pomysł dowiecie się z rozmowy, zapraszamy do wysłuchania. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na koncie projektu Przyczepka/Zaczepka są już prawie dwa tysiące złotych. Żeby jednak spełnić swoje marzenia młodzież potrzebuję około 6 tysięcy złotych. Ich inicjatywę można wesprzeć TUTAJ. 

Stworzenie własnej kawiarnio-warsztatowni w miejscowości tak małej i stereotypowo postrzeganej, jak nasza, będzie najlepszym dowodem na to, że młodzież chce, może i potrafi! Naszym celem jest zakup i remont przyczepy kempingowej Niewiadów, której stworzymy mobilną warsztatownio-kafejkę "Przyczepka/Zaczepka”. Będzie to kawiarnia, którą będziemy mogli zabrać ze sobą na prowadzone przez nas warsztaty. Będziemy mogli promować nasze inicjatywy i nasz region, pokażemy innym, co razem możemy osiągnąć. 

(przykładowe gadżety, które tworzy grupa "Żuławy na warsztat") 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe