Tczewski zespół Carpet With No Address nagrał pierwszą EPkę [ROZMOWA]

  • 07.08.2022, 15:34
  • Redakcja (oprac. Barbara Jackiewicz)
Tczewski zespół Carpet With No Address nagrał pierwszą EPkę [ROZMOWA] fot. Barbara Jackiewicz Lucyna i Michał z zespołu Carpet With No Address

Podziel się:

Oceń:

Muzycy z Carpet With No Address pracują wspólnie od niedawna. Właśnie nagrali pierwszy materiał, który prezentują na EPce nagranej w domowym zaciszu.

 

W naszym studiu gościliśmy Lucynę i Michała - wokalistkę i perkusistę zespołu Carpet With No Address. Muzycy opowiedzieli o swojej artystycznej drodze, pomyśle na nowy zespół i intensywnych próbach:

 

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Jesteśmy stosunkowo nowym składem na tczewskiej scenie muzycznej, ponieważ zaczęliśmy w tym składzie grać około roku temu (...) W kilka miesięcy udało nam się stworzyć osiem piosenek Wzięliśmy też udział w kilku koncertach w zaprzyjaźnionym klubie Warsztatowa i w Koncercie dla Ukrainy, także bardzo intensywnie pracowaliśmy przez ten czas, ale również się docieraliśmy, szukaliśmy swojej drogi.

- Lucyna

 

O nagrywaniu EPki w domu Michał powiedział - "Grałem u siebie w kuchni, to się czułem bardzo luźno". Lucyna dodała, że "atmosfera rzeczywiście była swobodna, to trochę pomogło".

 

Z drugiej części rozmowy dowiecie się, więcej o nagrywaniu EPki, tworzeniu muzyki i tekstów, planach na najbliższe miesiące, a także, że członkowie zespołu mają utalentowane muzycznie dzieci

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Dla nas granie jest nagrodą samą w sobie, to jest nasza pasja, robimy to głównie z miłości do muzyki, ale jeśli się komuś spodoba, to jest dla nas dodatkowa satysfakcja.

- Lucyna

 

Zawsze w moim życiu był jakiś element muzyczny. Od 16 roku życia praktycznie coś tam kombinowałem z muzyką, ale były większe przerwy lub mniejsze. Do Carpet With No Address 15 lat nic nie robiłem, przedtem była formacja Missis K.

- Michał

 

Więcej informacji o zespole szukajcie na FB: Carpet with no address.  Adres zbiórki, o której wspominali w rozmowie muzycy to: onkozbiorka.pl/aleksandra-jablonska.

Redakcja (oprac. Barbara Jackiewicz)

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe