Piknik militarny w Tczewie

 • 08.08.2022, 11:44
 • Wojskowe Centrum Rekrutacji w Malborku / Redakcja (oprac. Dawid Chęć)
Piknik militarny w Tczewie fot. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Malborku

Podziel się:

Oceń:

"Weekend z wojskiem" pod takim hasłem od 13 do 15 sierpnia odbywać się będą centralne obchody Święta Wojska Polskiego oraz 102. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wydarzenia odbędą się w Tczewie, Kartuzach oraz Kościerzynie.

 

Piknik wojskowy w Tczewie

 

W imieniu Ministra Obrony Narodowej zapraszamy serdecznie na piknik wojskowy organizowany przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Malborku, który odbędzie się w dniu 14 sierpnia od 14:00 do 18:00 na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie.

- Wojskowe Centrum Rekrutacji w Malborku

 

W ramach pikniku odbędzie się koncert orkiestry wojskowej, będzie wydawana grochówka wojskowa, a Wojskowe Centrum Rekrutacji w Malborku wystawi mobilny punkt rekrutacyjny. Ponadto piknik uświetnią amatorskie występy wokalistów, chórów i zespołów z Malborka i Pelplina:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Serdecznie zapraszam na piknik wojskowy, który odbędzie się 14 sierpnia o godzinie 14:00 na Bulwarze Nadwiślańskim w Tczewie. W ramach pikniku odbędzie się m.in. koncert orkiestry wojskowej, będzie też wydawana grochówka.

- ppłk Robert Grzeszczyk

 

Podczas pikniku prezentowany będzie najnowszy sprzęt wojskowy, będący na wyposażeniu Jednostek Wojskowych Wojska Polskiego:

 

 • czołg Leopard
   
 • kołowy transporter opancerzony Rosomak
   
 • wyrzutnię rakiet Langusta
   
 • przeciwlotniczy zestaw rakietowy Poprad
   
 • moździerz samobieżny Rak

 

W trakcie imprezy rekruterzy WCR w Malborku będą informować o możliwości wstąpienia w szeregi nowej formy służby wojskowej jaką jest Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa.

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Malborku / Redakcja (oprac. Dawid Chęć)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe