Chór Harmonia Sphaerarum z Gniewu potrzebuje wsparcia. Powstała specjalna zbiórka

  • 09.08.2022, 10:55
  • Redakcja (Weronika Gerowska-Chalecka)
Chór Harmonia Sphaerarum z Gniewu potrzebuje wsparcia. Powstała specjalna… źródło: zrzutka.pl / Chór Harmonia Sphaerarum

Podziel się:

Oceń:

"Pomóż nam spełnić marzenia!" - apelują chórzystki. Chodzi o udział w XI Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym „Canco Mediterrania”, który odbędzie się we wrześniu w Barcelonie.

 

Wyzwanie muzyczne i finansowe

 

Chór Harmonia Sphaerarum powstał w 2018 roku w Gniewie. Od początku swojej działalności chór zdobywa nagrody i uznanie w świecie muzyki. W związku z tym, przed artystkami postawiono wyzwanie - zostały zaproszone do udziału w XI Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym „Canco Mediterrania”, który odbędzie się w Barcelonie, w dniach od 20 do 25 września 2022 roku. 

 

Nazywamy się Harmonia Sphaerarum. Jesteśmy żeńskim chórem powstałym w Gniewie w 2018 roku, pod dyrygenturą Izabeli Chyła, działamy przy Stowarzyszeniu Centrum Aktywnych - Gniew. Od początku naszej działalności pracujemy ciężko i z pasją, zdobywamy nagrody i uznanie w świecie muzyki.

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe naszego chóru. Przed nami ogromne wyzwanie - zostałyśmy zaproszone do udziału w XI Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym „Canco Mediterrania” - Barcelona, Lloret de Mar, 20-25 września 2022 roku w Hiszpanii. Sama kwalifikacja do tego konkursu jest dużym osiągnięciem, a przed nami rywalizacja z wieloma najlepszymi chórami z całego świata!

- Chór Harmonia Sphaerarum (zrzutka.pl)

 

Jak podają chórzystki, wyzwanie przed jakim stanęły dotyczy nie tylko kwestii artystycznych, ale także finansowych. Koszty transportu, noclegu, wyżywienia oraz wpisowe na konkurs to około 45 tysięcy złotych. Z prywatnych środków pokryją znaczną część tej kwoty, jednak do celu wciąż brakuje im około 8 tysięcy złotych

 

Festiwal w Hiszpanii to nie tylko wyzwanie artystyczne, ale także finansowe. Koszty transportu, noclegu, wyżywienia oraz wpisowe na konkurs to około 45 000 zł. Do osiągnięcia tego celu brakuje nam już nie tak dużo, ok. 8 000 zł, a pozostałą część budżetu finansujemy z naszych prywatnych środków, z których już w maju zakupiłyśmy 17 biletów lotniczych. Państwa wsparcie to dla nas wielka szansa w nierównej walce o marzenia. To motywacja do osiągania sukcesów, które jeszcze parę lat temu dla nas - pracujących kobiet, matek, zabieganych gospodyń z niewielkiej miejscowości były nierealne do osiągnięcia.

Liczymy na Wasze wsparcie! I z całego serca już dziękujemy.

- Chór Harmonia Sphaerarum (zrzutka.pl)

 

>>LINK DO ZRZUTKI<<

 

źródło: zrzutka.pl

Redakcja (Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe