Komendant Główny Policji nagrodził funkcjonariusza i pracownika cywilnego z Tczewa

  • 10.08.2022, 08:03
  • KPP Tczew / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)
Komendant Główny Policji nagrodził funkcjonariusza i pracownika cywilnego… fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Komendant Powiatowy Policji w Tczewie, insp. Marcin Malinowski we wtorek, 9 sierpnia przekazał pracownikom w imieniu nadinsp. Andrzeja Łapińskiego listy gratulacyjne.

 

"Za sumienną oraz profesjonalną pracę"

 

Za osobiste zaangażowanie oraz inicjatywę wykazywaną w trakcie wykonywanych obowiązków wyróżniono st. sierż. Damiana Romanowskiego oraz elektromechanika z tczewskiej komendy, Przemysława Warkockiego. 

 

Komendant Powiatowy Policji w Tczewie przekazał st. sierż. Damianowi Romanowskiemu oraz elektromechanikowi z tczewskiej komendy, Przemysławowi Warkockiemu listy gratulacyjne od Komendanta Wojewódzkiego Policji nadinsp. Andrzeja Łapińskiego. Nagrody Komendanta Głównego Policji przyznane im zostały za wzorowe wykonywanie zadań służbowych, sumienną, rzetelną oraz profesjonalną pracę na rzecz pomorskiej Policji. Wyróżnionym podziękowano za osobiste zaangażowanie oraz inicjatywę wykazywaną w trakcie wykonywanych obowiązków. 

- Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

 

fot. KPP Tczew

 

KPP Tczew / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe