Tczew: Ukradł konsolę. Szuka go policja

  • 11.08.2022, 08:08
  • KPP Tczew / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)
Tczew: Ukradł konsolę. Szuka go policja fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z tczewskiej komendy pracują nad sprawą kradzieży konsoli Nintendo, do której doszło 6 czerwca w jednym ze sklepów tczewskiej galerii. Funkcjonariusze publikują wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym przestępstwem.

 

Skradziony przedmiot ma wartość blisko 2,5 tys. złotych

 

W czerwcu policjanci z tczewskiej komendy otrzymali zgłoszenia o kradzieży konsoli Nintendo, do której doszło w jednym ze sklepów tczewskiej galerii. Sprawca, wykorzystując chwilową nieuwagę personelu sklepu, zabrał przedmiot o wartości blisko 2,5 tys. zł. Śledczy poszukują mężczyzny, którego podejrzewają o popełnienie tego przestępstwa. Do zdarzenia doszło 6 czerwca br. Policjanci cały czas pracują nad tą sprawą, typując sprawcę przestępstwa i dążą do jego zatrzymania. Podczas prowadzonego postępowania, śledczy zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.

- Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

 

fot. KPP Tczew


Policjanci proszą osoby, które wiedzą, kim może być mężczyzna ze zdjęć, mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

 

Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 47 74 28 165, 47 74 28 183, 47 74 28 222 bądź zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres [email protected]

- KPP Tczew


Policjanci zapewniają anonimowość.

KPP Tczew / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe