Opinie w Radiu Tczew 10.08.: wady dworca PKP wykryte przez NIK i niecodzienne interwencje policji

  • 11.08.2022, 15:00
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 10.08.: wady dworca PKP wykryte przez NIK i niecodzienne…

Podziel się:

Oceń:

10 sierpnia gościem Opinii w Radiu Tczew była Barbara Jackiewicz - redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Krzysztof Repiński, dziennikarz Telewizji Tetka. Porozmawialiśmy m.in. o wadach dworca PKP wykrytych przez Najwyższą Izbę Kontroli oraz o ostatnich głośnych tematach policyjnych związanych z Tczewem.

Do redakcji Radia Tczew napłynęły skargi mieszkańców związane z kurtyną wodną zamontowaną przy dworcu PKP przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Do tematu powrócimy w kolejnym wydaniu audycji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Komentujemy wizytę prezydenta Starogardu Gdańskiego w redakcji Radia Tczew, podczas której włodarz skomentował słowa prezydenta Tczewa o „zapyziałym Starogardzie”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport dotyczący nieprawidłowości wykrytych w zmodernizowanych dworcach kolejowych. Jednym z przykładów jest dworzec w Tczewie, któremu NIK zarzuca nieuwzględnienie wymogów prawa unijnego dotyczącego osób niepełnosprawnych. PKP odpowiada, że nieprawidłowości zostaną usunięte w przyszłym roku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Tczewie doszło do niecodziennego zdarzenia. Na osiedlu Suchostrzygi policjanci interweniowali po otrzymaniu sygnału o próbie kradzieży kapsułek do prania w supermarkecie. Jeden ze sprawców dysponował siekierą. Omawiamy również kontrowersyjne wydarzenie, do którego doszło nad Jeziorem Lubiszewskim, kiedy to mężczyzna, który uratował życie topielcowi, został zatrzymany przez policję za znieważenie funkcjonariuszy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe