Przebudowa ul. Gdańskiej. Przetarg na kolejny etap unieważniony

  • 20.02.2018, 13:11 (aktualizacja 20.02.2018, 13:26)
  • Izabela Muczyńska, Barbara Jackiewicz, Radio Tczew / Krzysztof Repiński, Tv Tetka
Przebudowa ul. Gdańskiej. Przetarg na kolejny etap unieważniony Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek, 19 lutego, minął termin składania ofert na wykonanie kolejnego etapu przebudowy ulicy Gdańskiej. Do przetargu przystąpiła jedna firma, która podała dużo wyższą cenę od oszacowanej przez Miejski Zarząd Dróg w Tczewie.

Przetarg na wykonanie kolejnego etapu przebudowy ulicy Gdańskiej został unieważniony. Jak się okazało, tylko jedna firma złożyła ofertę, w dodatku cena była znacznie wyższa niż kwota, którą oszacował Miejski Zarząd Dróg w Tczewie. Mirosław Pobłocki w programie "Pytania do Prezydenta" w Telewizji Tetka Tczew powiedział red. Krzysztofowi Repińskiemu o decyzji w tej sprawie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieliśmy w budżecie kwotę około 4,5 mln zł (...). Nie myślałem, że będzie aż tak źle (...). Cena wynosiła 7,7 mln złotych, czyli znacząco przekraczała kwotę 4,5 mln złotych - prezydent Mirosław Pobłocki

Prezydent Pobłocki podjął decyzję o unieważnieniu przetargu. Chce też jak najszybciej ogłosić kolejny.

Całość rozmowy z prezydentem, nie tylko o przetargu na ul. Gdańską, zobaczycie w Tv Tetka 20 lutego o godz. 17:40.

Izabela Muczyńska, Barbara Jackiewicz, Radio Tczew / Krzysztof Repiński, Tv Tetka

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe