Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie z wysokim wskaźnikiem efektywności

  • 13.08.2022, 09:00
  • PUP Tczew / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)
Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie z wysokim wskaźnikiem efektywności fot. Pixabay

Podziel się:

Oceń:

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przedstawiło informację o osiągniętych przez powiatowe urzędy pracy wskaźnikach efektywności zatrudnieniowej i kosztowej w 2021 roku. To dane związane z realizacją przez urzędy pracy podstawowych form aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych.

 

Jak powiedziała nam dyrektor urzędu, Żaneta Sadowska, średnia wartość wskaźnika efektywności zatrudnieniowej uzyskana we wszystkich powiatowych urzędach pracy wyniosła 84,51%. Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie osiągnął wyższy wskaźnik - 87,92%.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...


 

źródło: PUP Tczew

 

Z kolei średnia wartość wskaźnika efektywności kosztowej uzyskana we wszystkich powiatowych urzędach pracy wyniosła 16.677,64 zł. To średni koszt poniesiony na aktywizację osoby bezrobotnej. Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie osiągnął wskaźnik na poziomie 12.502,37 zł.

 

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie po raz kolejny uzyskał wskaźniki zdecydowanie lepsze niż średnie wartości osiągnięte w skali kraju.

- Żaneta Sadowska, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Malborku wskaźnik efektywności zatrudnieniowej wyniósł 78,45%, a w Starogardzie Gdańskim 89.96%. 

PUP Tczew / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe