Święto muzyki klubowej w Nowym Stawie. Żuławy Summer Festiwal już 14 sierpnia

  • 12.08.2022, 11:58
  • Redakcja (oprac. Dawid Komorowski)
Święto muzyki klubowej w Nowym Stawie. Żuławy Summer Festiwal już 14 sierpnia fot. Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki

Podziel się:

Oceń:

Już w tę niedzielę, 14 sierpnia, odbędzie się Żuławy Summer Festiwal. Miłośnicy klubowej rozpoczną zabawę o godzinie 18:00 na polu koncertowym na Bema 7 w Nowym Stawie.

 

Na Żuławy Summer Festiwal zagrają: Hazel, Kuba i Neitan, Matys, Wajs, Killer, CJ Stone oraz Beken. Poza słuchaniem muzyki serwowanej przez wyżej wymienionych, na festiwalu uczestnicy będą mogli zjeść w specjalnie przygotowanej strefie gastronomicznej. O szczegółach imprezy opowiedział nam Krzysztof Osijewski, dyrektor Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

"Dodatkowo będzie przygotowany park rozrywki dla najmłodszych, będą też dmuchane zabawki i inne atrakcje, które pozwolą młodszej publiczności spędzić miło czas na tym festiwalu"

- Krzysztof Osijewski, dyrektor Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki

 

Pierwsza impreza tego typu

 

Dyrektor Centrum powiedział nam też, że impreza została zorganizowana w związku z dochodzącymi do instytucji głosami, w większości młodzieży. Żuławy Summer Festiwal ma być odpowiedzią na ich prośbę. Krzysztof Osijewski mówi, że jeśli impreza się uda, być może zagości w kalendarzu Nowego Stawu na stałe.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Redakcja (oprac. Dawid Komorowski)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe