Pelplin: Sprzedawali podróbki na targowisku. Policja postawiła im 40 zarzutów

  • 17.08.2022, 08:30
  • KPP Tczew / Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Pelplin: Sprzedawali podróbki na targowisku. Policja postawiła im 40 zarzutów fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

10 sierpnia policjanci z Komisariatu Policji w Pelplinie prowadzili działania w sprawie przestępczości związanej z wprowadzaniem do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi na miejscowym targowisku. Mundurowi zatrzymali w tej sprawie czterech obywateli Bułgarii oraz zabezpieczyli ponad 1000 sztuk podrobionej odzieży. Dwóch mężczyzn oraz dwie kobiety usłyszeli w tych sprawach łącznie 40 zarzutów. Za to przestępstwo grozi im do 2 lat pozbawienia wolności.

 

40 zarzutów dotyczących wprowadzania do obrotu podrobionej odzieży

 

W środę, 10 sierpnia policjanci z Komisariatu Policji w Pelplinie prowadzili działania w sprawie przestępczości związanej z wprowadzaniem do obrotu towarów z podrobionymi znakami towarowymi.

 

Efektem pracy mundurowych było zatrzymanie czterech obywateli Bułgarii, dwóch kobiet w wieku 54 i 39 lat oraz dwóch mężczyzn w wieku 41 i 39 lat. Stróże prawa podczas działań zabezpieczyli ponad 1000 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi. Zatrzymane osoby trafiły do policyjnego aresztu. Następnego dnia śledczy przedstawili im łącznie 40 zarzutów dotyczących wprowadzania do obrotu podrobionej odzieży.

- KPP Tczew

 

O szczegółach sprawy opowiedział nam mł. asp. Krzysztof Górski z tczewskiej komendy:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP Tczew / Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe