Opinie w Radiu Tczew 17.08.: zakwity glonów pod kurtyną wodną i rekrutacja Wojska Polskiego podczas pikniku

  • 18.08.2022, 12:17
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 17.08.: zakwity glonów pod kurtyną wodną i rekrutacja…

Podziel się:

Oceń:

17 sierpnia gościem Opinii w Radiu Tczew była Barbara Jackiewicz - redaktor naczelna Telewizji Tetka i Radia Tczew oraz Dawid Komorowski, dziennikarz Radia Tczew. Porozmawialiśmy m.in. o interwencji na prośbę słuchaczy o glonach pod kurtyną wodną oraz o rekrutacji wojskowej prowadzonej w czasie pikniku militarnego.

Słuchacze Radia Tczew skarżą się na nieprawidłowości związane z działaniem kurtyny wodnej przy węźle transportowym. Pod wpływem wysokiej temperatury i wilgoci kostki granitowe zostały porośnięte przez śliskie glony, przez które piesi mogli się przewrócić. Zakład Wodociągów i Kanalizacji szybko zareagował – wyczyścił kostkę i usunął mikroorganizmy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czołg Leopard 2, przeciwlotniczy zestaw rakietowy, koncert orkiestry, darmowa grochówka i punkt rekrutacyjny - to tylko niektóre atrakcje pikniku militarnego, który odbył się w minioną niedzielę. Wojsko Polskie zorganizowało piknik w celu zachęcenia Polaków do wstąpienia w swoje szeregi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aktualizację dokumentacji Mostu Tczewskiego wykona konsorcjum składające się z firmy BAK z Bydgoszczy i firmy Axial z Dąbrówki w powiecie poznańskim za kwotę 541 tys. zł. Umowę podpisano 28 lipca. Konsorcjum ma 200 dni na wykonanie zadania.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe