"Prosta sprawa! Nie prostata!". Bezpłatne badania w Tczewie

  • 22.09.2022, 11:45
  • Kociewiacy dla hospicjum / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)
"Prosta sprawa! Nie prostata!". Bezpłatne badania w Tczewie źródło: Kociewiacy dla hospicjum / Facebook

Podziel się:

Oceń:

Zbadać się będzie można 23 września, od godziny 8:30 w Fundacji Pokolenia przy ulicy Obrońców Westerplatte 6.

 

Akcję badań zainicjowała Fundacja „Kociewiacy dla hospicjum” ze Starogardu Gdańskiego. Jak czytamy, fundacja powstała dzięki zaangażowaniu samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych a przede wszystkim dzięki społeczeństwu, które zapragnęło działać wspólnie na rzecz pacjentów w oddziałach hospicyjnych, tak stacjonarnych jak i domowych w regionie.

Badania, na które tym razem zaprasza organizacja to odpowiedź na to, że do hospicjum trafia coraz więcej pacjentów z rozpoznaniem raka prostaty. O szczegółach opowiedziała Dagmara Wróblewska:

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Drodzy Panowie, dzięki współfinansowaniu ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego, możemy zadbać o wasze zdrowie!  Ponieważ zauważyliśmy, iż rośnie ilość pacjentów przyjmowanych przez hospicjum z rozpoznaniem raka prostaty.

Zapraszamy mężczyzn 40+ do skorzystania z spotkania edukacyjnego ze specjalistami, podczas których dowiecie się dlaczego tak ważne jest profilaktyczne badanie poziomu PSA oraz konsultacje urologiczne. Podczas spotkania będzie również możliwe przesiewowe badanie poziomu PSA. 

- Fundacja "Kociewiacy dla hospicjum"

 

Przed badaniem można wypełnić specjalny formularz przez internet, jednak można się zgłosić również bez wcześniejszej rejestracji. 

 

Dzięki rejestracji na stronie i podaniu danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia badania oraz dalszego kontaktu, będziemy mogli szybciej i sprawniej przeprowadzić badania. 

- Fundacja "Kociewiacy dla hospicjum"

Kociewiacy dla hospicjum / Redakcja (oprac. Weronika Gerowska-Chalecka)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe