Za nami czwarta edycja Tetconu

  • 07.11.2016, 11:53 (aktualizacja 07.11.2016, 11:59)
  • Bartosz Listewnik, Telewizja Tetka
Za nami czwarta edycja Tetconu Karol Komorowski

Podziel się:

Oceń:

Już po raz czwarty w Tczewie odbył się konwent fantastyki Tetcon, w którym wzięło udział ponad tysiąc uczestników nie tylko z Pomorza, ale i z całej Polski. Tradycyjnie nie zabrakło atrakcji dla miłośników gier wideo, planszowych czy karcianych.

Czwarta edycja Tetconu ponownie odbyła się w I Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie oraz w Fabryce Sztuk. Spytaliśmy organizatorów o to czym charakteryzuje się Tetcon.

 

Jedną z atrakcji konwentu był konkurs na najlepszy cosplay, czyli strój wybranej postaci z popkultury. Konkurs na najlepszy cosplay wygrała Justyna, która wcieliła się w postać z serii League of Legends. Widowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Występ dziesięciu śmiałków oglądali także inni cosplayerzy, którzy nie uczestniczyli w konkursie.

Tetcon to nie tylko konkurs cosplayowy – to przede wszystkim gry. W konwencie uczestniczyło ponad tysiąc osób. Jeśli jednak ktoś po Tetconie nadal będzie odczuwać niedosyt, to Tczewski Klub Fantastyki zaprasza wszystkich chętnych na RozGRYFki, które odbywają się raz na dwa miesiące.

Bartosz Listewnik, Telewizja Tetka

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe