Poznaj niesamowity świat rekinów! CKiS organizuje spotkanie podróżnicze z Justyną Szumacher

  • 07.09.2022, 08:00
  • CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Poznaj niesamowity świat rekinów! CKiS organizuje spotkanie podróżnicze… fot. rekiny.eu

Podziel się:

Oceń:

Jakie są rekiny? Ile jest prawdy w wizerunku rekina wykreowanym przez reżyserską wizję Stevena Spielberga w filmie "Szczęki"? Na te i na inne pytania odpowie Justyna Szumacher, podróżniczka i pasjonatka nurkowania z rekinami.

 

Rekin niejedno ma imię

 

Podczas spotkania będzie można poznać najbardziej znane gatunki rekinów takie jak: żarłacz biały, rekin tygrysi, głowomłot olbrzymi, rekin wielorybi i wiele innych.

A wszystko zostanie wzbogacone prawdziwymi opowieściami przywiezionymi z najdalszych zakątków świata. Emocji dostarczą również filmy z bliskich spotkań z rekinami oraz spektakularne zdjęcia wykonane przez najlepszego fotografa podwodnego - Roberta Grażdana Knaź.

 

O Justynie Szumacher słów kilka

 

Jestem podróżnikiem i pasjonatką nurkowania z rekinami. Nurkuję już od 24 lat i w tym czasie spotkałam wiele podwodnych zwierząt, nie tylko rekinów. Z wielką pasją oddałam się nurkowaniu z rekinami 7 lat temu. Bardzo zafascynowały mnie te zwierzęta dlatego  podróżuję do miejsc, gdzie można spotkać najbardziej znane i ciekawe gatunki. W ubiegłym roku byłam prelegentką na 23 Ogólnopolskim Spotkaniu Podróżników, Alpinistów i Żeglarzy (Kolosach). Obecnie piszę książkę na temat życia rekinów.

- Justyna Szumacher

 

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 9 września o godzinie 20:00, w Klubie Muzycznym CKiS. Wstęp jest wolny.

CKiS Tczew / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe