"Sport zawsze z kulturą", czyli Centrum Kultury i Sztuki pobiegnie w Parkrun Tczew

  • 08.09.2022, 09:00
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
"Sport zawsze z kulturą", czyli Centrum Kultury i Sztuki pobiegnie w Parkrun… fot. parkrun Tczew (FB)

Podziel się:

Oceń:

W najbliższą sobotę, 10 września o godzinie 9:00 na Bulwarze Nadwiślańskim odbędzie się i wyjątkowa odsłona Parkrun Tczew.

 

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie sportowo-kulturalne: "Sport zawsze z kulturą". Rozpocznij aktywnie sobotę razem z nami, będzie kulturalnie i miło! Nie samą aktywnością ruchową człowiek żyje, potrzeba też coś dla ucha i ducha. 

- parkrun Tczew (FB)

 

W sobotę, 10 września tczewski parkrun pobiegnie wraz z Centrum Kultury i Sztuki. 

 

Zapraszamy wszystkich naszych widzów na kulturalny bieg! Chcemy w zdrowym stylu promować nasze najbliższe wydarzenia. Na zakończenie wylosujemy 20 osób, które dostaną m.in. nasze kubki, worki, butelki i wejściówki na wydarzenia.

- Centrum Kultury i Sztuki (FB)

 

Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

 

Celem naszej inicjatywy jest promocja aktywności fizycznej w formie, która jest dogodna dla uczestników oraz znoszenie barier w dostępie do sportu powszechnego. Dodatkowo, nasze spotkania mają na celu integrację lokalnych społeczności oraz zaangażowanie społeczne mieszkańców.

Udział w parkrun jest niezwykle łatwy: wystarczy dokonać jednorazowej, bezpłatnej rejestracji w ramach parkrun, wydrukować kod uczestnika i pojawić się na starcie w sobotę rano. Nadany kod umożliwia udział we wszystkich lokalizacjach parkrun w Polsce i na świecie.

Nasze wydarzenia organizowane są przez samych uczestników, którzy dbają o ich przebieg oraz bezpieczeństwo uczestników jako wolontariusze. Dołącz do nich i wesprzyj organizację kolejnych edycji parkrun. Parkrun to globalna inicjatywa skupiająca miliony uczestników w kilkudziesięciu krajach na świecie.

Nasze spotkania organizowane są cyklicznie w ponad 2000 lokalizacji na świecie.

- parkrun Tczew (FB)

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe