ORLEN Lang Team Race. Kolarze wracają na szosy!

  • 09.09.2022, 09:09
  • Redakcja (Dawid Chęć)
ORLEN Lang Team Race. Kolarze wracają na szosy! mat. prasowe

Podziel się:

Oceń:

Obok tego wydarzenia nie da się przejść obojętnie. Szczególnie, jeśli mowa o fanie kolarstwa, który lubi spędzać dużo czasu na rowerze. A skoro tak, to warto sprawdzić formę i zmierzyć z rywalami i własnymi słabościami. Wyścig w Augustowie zaplanowany na 10 września, to druga z trzech imprez zaplanowanych w ramach cyklu. ORLEN Lang Team Race odbędzie się także 17 września w Bytowie.

 

Wyzwanie dla każdego

 

Amatorzy kolarstwa na pewno będą zachwyceni pięknymi krajobrazami na trasie obu wydarzeń. W Augustowie do wyboru będą dwa warianty trasy. Maxi o długości 85.5 km oraz Mini liczący 65.5 km. Podobnie w Bytowie, kolarze, którzy zdecydują się wystartować na dystanie Maxi, będą musieli dwukrotnie pokonać pętle o długości 41.4 km. Na dystansie Mini tylko raz.

 

 Całkiem niedawno żyliśmy emocjami związanymi z Tour de Pologne i ORLEN Tour de Pologne Amatorów, który był pierwszą częścią naszego cyklu ORLEN Lang Team Race. A teraz czas na drugą, która odbędzie się 10 września w Augustowie. Znam trasę, znam widoki i wiem z całym przekonaniem, że warto tam być i wziąć udział w tej imprezie. Przy okazji ORLEN Lang Team Race będzie można podziwiać także wschodzące gwiazdy światowego peletonu przy okazji ORLEN Wyścigu Narodów. Co ciekawe, trasa jest zupełnie nowa, a pokonają ją amatorzy i młodzi zawodowcy.

- Czesław Lang, dyrektor generalny

 

ORLEN Lang Team Race to wyjątkowe wydarzenie z oprawą znaną z Tour de Pologne:

 

Od lat chcemy popularyzować kolarstwo i zachęcać do zwiększenia aktywności fizycznej, a jednocześnie promować najpiękniejsze miasta i regiony Polski. Chcemy, żeby każdy startujący mógł się poczuć, jak zawodowy kolarz.

- Czesław Lang, dyrektor generalny

 

ORLEN Lang Team Race to także wielkie święto dla kibiców i lokalnych społeczności. W miasteczku wyścigu można spotkać gwiazdy kolarstwa, zwiedzić stoiska sponsorskie. Relacje z wyścigów można śledzić w największych mediach w Polsce.
 

Zapisy na wydarzenie odbywają się na stronie: www.langteamrace.pl

Redakcja (Dawid Chęć)

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe