Podwórkowy koncert muzyki klasycznej w ramach programu "FYRTEL DZIAŁA-MY" [ZMIANA MIEJSCA]

  • 23.09.2022, 07:00
  • Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)
Podwórkowy koncert muzyki klasycznej w ramach programu "FYRTEL DZIAŁA-MY"… fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 września. Początek o godzinie 19:00.

 

AKTUALIZACJA

 

Podwórkowy koncert muzyki klasycznej zaplanowany w sobotę o 19:00 na parkingu przy ulicy Słowackiego 5 odbędzie się w innym miejscu - na placu św. Grzegorza przy Szkole Muzycznej i Domu Organizacji Pozarządowych.

 

Podwórkowy mini-koncert

 

Zapraszam wszystkich na mini-koncert muzyki klasycznej. Celem wydarzenia jest zwiększenie dostępność sztuki, rozwój kultury i integracja społeczności. Wystąpi kilka osób, które zagrają wybrane przez siebie utwory. (...) Program pozostaje tajemniczy, zatem warto być od samego początku! 

- informacje prasowe

 

CZYTAJ TAKŻE: FYRTEL DZIAŁA-MY, czyli konkurs grantowy dla mieszkańców

 

Wydarzenie dofinansowane jest ze środków Gminy Miejskiej Tczew w ramach programu FYRTEL DZIAŁA-MY, realizowanego przez Fundację To i Co.

 

W ramach programu “FYRTEL DZIAŁA-MY” można było uzyskać wsparcie merytoryczne i finansowe na realizację pomysłów oraz inicjatyw na sąsiedzkie działania nieformalnych grup zamieszkujących obszar objęty Gminnym Programem Rewitalizacji.

Fundusz realizowany jest przez Fundację To i Co, a jego celem jest umożliwienie mieszkańcom Starego Miasta i Zatorza realnego wpływu na kształt lokalnego środowiska. 

- Fundacja To i Co

 

Dodatkowe informacje o koncercie znajdziecie TUTAJ.

Redakcja (oprac. Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe