Harcerstwo pomaga odnaleźć swoją życiową drogę - właśnie dlatego powstała 1 Próbna Tczewska Drużyna Wędrownicza

  • 6.03.2018, 13:02 (aktualizacja 06.03.2018 13:57)
  • Aleksandra Kęprowska
Harcerstwo pomaga odnaleźć swoją życiową drogę - właśnie dlatego powstała 1 Próbna Tczewska Drużyna Wędrownicza Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
Tczewscy harcerze mają ofertę dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mają na siebie pomysłu i szukają inspirujących działań oraz ludzi, którzy mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniej drogi.

Nasze studio odwiedziły harcerki z 1 Próbnej Tczewskiej Drużyny Wędrowniczej. Drużynowa, Roksana Szpara i członkini Komendy Hufca, Kamila Kubista  opowiedziały o działaniach drużyny i wyjaśniły pojęcie “wędrownicza”.

Już dziś (6.03) o godzinie 17:30 w 1 LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie odbędzie się otwarte spotkanie skierowane do osób od 16 do 21 roku życia, które chcą dołączyć do drużyny.. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

 

 

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe