22-latek ukradł 18 butelek whisky i... oranżadę

  • 13.09.2022, 13:00
  • KPP Tczew / oprac. Redakcja (Aleksandra Kęprowska)
22-latek ukradł 18 butelek whisky i... oranżadę fot. KPP Tczew

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z pionu kryminalnego tczewskiej komendy zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który w ciągu 3 miesięcy ukradł 18 butelek whisky i oranżadę ze sklepów spożywczych na terenie naszego miasta. Koszt wszystkich skradzionych butelek wyniósł 3 tysiące złotych.

 

W ubiegłym tygodniu tczewscy kryminalni zatrzymali 22-latka, którego podejrzewali o liczne kradzieże na terenie sklepów spożywczych w Tczewie.

 

Policjanci, pracując nad sprawą, ustalili, że mężczyzna przez 3 miesiące ukradł łącznie 18  butelek whisky, o pojemności 1,5 litra każda. Jak się okazało, sprawca ukradł również butelkę oranżady.

Całkowity koszt strat oszacowano na 3 tysiące złotych.

- KPP Tczew

 

22-latek przyznał, że skradziony alkohol sprzedawał nieznanym mu osobom, które przypadkowo spotykał na ulicy. Pieniądze ze sprzedanego łupu przeznaczył na swoje potrzeby.

 

O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

KPP Tczew / oprac. Redakcja (Aleksandra Kęprowska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe