Jakiego mieszkania potrzebujesz? Ankieta dla potencjalnych najemców lokali w Gniewie

  • 22.09.2022, 11:26
  • gniew.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
Jakiego mieszkania potrzebujesz? Ankieta dla potencjalnych najemców lokali… fot. gniew.pl

Podziel się:

Oceń:

Spółka SIM KZN Pomorze przygotowała ankietę w sprawie preferencji potencjalnych najemców lokali, jakie wybudowane mają zostać w Gniewie. Inwestycja zrealizowana ma zostać dzięki udziałowi Gminy Gniew w Społecznej Inicjatywie Mieszkaniowej (SIM). Projekt wsparło Ministerstwo Rozwoju i Technologii, które w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa przekazało na ten cel kwotą 1 059 104,40 złotych.

 

Dla kogo ten program?

 

Główne założenia Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej to przede wszystkim zwiększanie dostępności mieszkań na wynajem dla osób, które nie mają zdolności kredytowej, ale mają zdolność do regularnego opłacania czynszu za mieszkanie.

Im większa będzie reakcja na ankietę ze strony zainteresowanych, tym lepszą spółka będzie mogła przygotować ofertę w zakresie czynszu i zasad partycypacji – ustalenie kryteriów/punktacji. Zebrane informacje ułatwią także wykonanie pierwszego naboru realizowanego przez Gminę Gniew, ponieważ będą tworzyły od razu bazę potencjalnych nabywców nieruchomości.
 

ANKIETA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

 

Dostarczone przez Państwa informacje z pewnością pomogą nam w identyfikacji potrzeb i rozpoznaniu zapotrzebowania związanego z budową mieszkań przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową KZN Pomorze w Malborku.

- gniew.pl

 

Ankieta nie jest wnioskiem o wynajem mieszkania. Ma jedynie na celu zebranie wstępnych, ważnych informacji i zbadanie zainteresowania przystąpienia do programu realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową.

Przypomnijmy, iż Spółka SIM KZN Pomorze wybuduje w Gniewie cztery budynki mieszkalne (po 6 mieszkań w każdym budynku) wraz z miejscami postojowymi, instalacjami zewnętrznymi, terenem zielonym oraz placem zabaw.

gniew.pl / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe