"WzMOCnij swoje otoczenie" - KP Gryf Tczew już korzysta z nowego sprzętu

  • 22.09.2022, 11:34
  • Urząd Miejski w Tczewie / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)
"WzMOCnij swoje otoczenie" - KP Gryf Tczew już korzysta z nowego sprzętu fot. KP Gryf Tczew

Podziel się:

Oceń:

Sprzęt sportowy zakupiony w ramach programu grantowego "WzMOCnij swoje otoczenie" już służy młodym zawodnikom.

Zawodnicy Klubu Piłkarskiego Gryf Tczew mogą już korzystać z nowego sprzętu sportowego. Projekt zrealizowano w ramach programu "WzMOCnij swoje otoczenie", zorganizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.
Zakupiono wysokiej klasy sprzęt treningowy: mur piłkarski, płotki, tyczki, obręcze koordynacyjne, ciężarki do ćwiczeń siłowych a także stroje treningowe, kompresor i piłki.
Nowy sprzęt daje większe możliwości rozwoju zawodnikom klubu. Dzięki zakupionym przedmiotom ich szkolenie odbywa się na bardziej urozmaiconym poziomie.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich planowanych wydarzeń sportowych z udziałem drużyny KP Gryf Tczew dostępne są na stronie  www.facebook.com/KPGryfTczew.


Program "WzMOCnij swoje otoczenie" to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – na przykład: przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy.

Urząd Miejski w Tczewie / Redakcja (oprac. Izabela Deptulska)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe