Sobota. Czy zdążymy zrobić zakupy na niedzielę?

  • 10.03.2018, 11:50 (aktualizacja 10.03.2018, 14:20)
  • Patryk Kropidłowski, Barbara Jackiewicz / Radio Tczew
Sobota. Czy zdążymy zrobić zakupy na niedzielę?

Podziel się:

Oceń:

To pierwsza taka sobota, po której następuje niedziela wolna od handlu. Wpadamy w panikę, czy już dawno wszystko zaplanowaliśmy?

Sobota, 10 marca 2018 roku. Jutro przypada pierwsza w tym roku niedziela bez handlu. Spokojnie. Zdążymy. Czy na pewno?

Dziś towarzyszymy Słuchaczom, którzy komentują dla nas swoje doświadczenia związane z handlową sobotą przed wolną od handlu niedzielą. Jakiś czas temu wypowiadali się w ulicznej sondzie, co sądzą o wprowadzeniu zmian prawnych:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy Tczewa umieszczają swoje uwagi na naszym Facebookowym profilu:

Słuchacze piszą także smsy:

Na FB pojawił się nawet głos spoza kraju:

Najbliższa niedziela to pierwszy dzień z ograniczeniami w handlu. Zgodnie z ustawą, która weszła w życie 1 marca, zakupy bez ograniczeń będzie można robić tylko w dwie niedziele handlowe w miesiącu, w przyszłym roku już tylko w jedną, a w kolejnym w ogóle, oprócz przedświątecznych wyjątków. Powtórka z rozrywki już za tydzień - 18 marca znów przypada niedziela bez handlu.

Patryk Kropidłowski, Barbara Jackiewicz / Radio Tczew

Zdjęcia (3)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gtc
Gtc 10.03.2018, 19:17
Ale was poj....o. Co nie przezyjecie przez jeden dzien?Zamiast dzieci ciagac po galeriach zabierzcie je na spacer,albo krotka wycieczke.

Pozostałe