Wspólnie wygrajmy walkę o życie Tomasza Pawłowskiego!

  • 17.03.2018, 17:36 (aktualizacja 17.03.2018, 23:51)
  • Izabela Muczyńska, Radio Tczew
Wspólnie wygrajmy walkę o życie Tomasza Pawłowskiego! materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Tomasz Pawłowski - kochający ojciec i mąż. Niestety, na drodze do pełni szczęścia pojawiła się ogromna przeszkoda, której rodzina nie jest w stanie sama pokonać. Pani Lucyna i jej syn Antoś liczą na naszą pomoc i wierzą, że wspólnie możemy wygrać walkę o życie Tomka. Zorganizowali nawet akcję charytatywną, podczas której, będzie można wspomóc rodzinę zbierającą środki finansowe na zakup leku TECENTRIQ, który nie jest refundowany.

"Antoś dla Taty - pasja drogą do zdrowia", pod takim hasłem odbędzie się akcja charytatywna, z której dochód  zostanie w całości przeznaczony na leczenie Tomasza Pawłowskiego. Wydarzenie rozpocznie się jutro o godzinie piętnastej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. S. Staszica w Swarożynie.

Pan Tomek zachorował w 2016 roku. RAK NERKI - te dwa słowa zabrzmiały jak wyrok, którego Tomasz Pawłowski nie spodziewał się w najgorszych koszmarach. Teraz, trzyosobową rodzinę utrzymuje żona pana Tomasza - Lucyna, która poświęca cały wolny czas na szukanie pomocy dla męża. Tomasz, jak i jego rodzina, wierzy, że z pomocą ludzi dobrej woli, jest w stanie pokonać tego potwora, którym jest rak. Potrzebny jest im do tego bardzo drogi lek, którego cena jest astronomicznie wysoka.

Więcej na temat choroby męża mówi Lucyna Pawłowska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Panią Lucynę poznaliśmy podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa. Jej obecność nie była przypadkowa- pasją jej syna Antka jest własnie taniec towarzyski. Antoś Pawłowski ma 10 lat i swój kunszt taneczny szlifuje w tczewskim Studiu Tańca Stakato. Teraz chce wykorzystać swój talent i pomóc choremu tacie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeśli ktoś chciałby pomóc panu Tomaszowi w walce o życie i szczęście rodziny, a nie może uczestniczyć w wydarzeniu, zapraszamy na stronę internetową https://www.kawalek-nieba.pl/tomasz-pawlowski/

Wspólnie możemy pokonać raka! 

Izabela Muczyńska, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe