Nie ma zdjęcia bez emocji

  • 23.03.2018, 13:37 (aktualizacja 30.03.2018, 20:13)
  • Filip Jędruch, Radio Tczew
Nie ma zdjęcia bez emocji

Podziel się:

Oceń:

Filip Maniuk, zawodowy fotograf w naszym studiu opowiadał o sztuce uwieczniania ulotnych chwil.

Fotografia to dziedzina, która w ostatnich dziesięcioleciach bardzo się rozwinęła. Dawniej zdjęcia uwieczniano na kliszach, teraz można je robić cyfrowo i przechowywać na komputerze. Czy wraca moda na technikę analogową, może klisze są jak winyle i wracają do łask użytkowników? Na co trzeba zwracać uwagę, by zrobić dobre zdjęcie? Jakie są obecnie trendy w fotografii ślubnej i co jest ważne w trakcie sesji? O tym wszystkim rozmawialiśmy z fotografem Filipem Maniukiem

Posłuchajcie całej rozmowy z naszym gościem:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Najważniejsze moim zdaniem są - oprócz światła, kadru i takich rzeczy technicznych - moment i emocje na zdjęciach. To jest coś, czego ja szukam. (...) Zdjęcie nieudane technicznie, ale pokazujące jakiś fajny moment czy fajne emocje będzie bardziej wartościowe niż zdjęcie, które jest idealnie ostre w idealnym świetle, ale nic na nim w zasadzie nie ma. (Filip Maniuk, fotograf)

Filip Jędruch, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe