Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Czarlinie

  • 03.04.2018, 15:56 (aktualizacja 03.04.2018, 16:16)
  • Barbara Jackiewicz, Radio Tczew
Uwaga! Zmiana organizacji ruchu w Czarlinie fot. GDDKiA Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Od 4 kwietnia na węźle Czarlin obowiązuje zmiana organizacji ruchu

Jak poinformowała dziś Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad O/Gdańsk, w związku z kolejnym etapem prac przy rozbudowie drogi krajowej nr 22 na odcinku Czarlin-Knybawa, 4 kwietnia 2018 ok. godz. 11:00 zostanie zmieniona organizacja ruchu na węźle Czarlin.

Najpoważniejszą zmianą będzie wprowadzenie tymczasowego ronda przy zbiegu łącznic od strony Malborka. Jadący drogą krajową nr 91 z Tczewa w kierunku Torunia będą jechać bez zmian. Ci z Torunia do Tczewa będą musieli wjechać łącznicami na tymczasowe rondo. Wjazd na nie będzie obowiązywać także kierujących pojazdami na drodze krajowej nr 22. Ponadto zostanie zamknięty przejazd ulicami Lipowa i Klonowa w Czarlinie przez drogę krajową nr 22.

GDDKiA O/Gdańsk apeluje do kierowców o przestrzeganie obowiązujących ograniczeń prędkości w miejscu prowadzenia prac i dostosowanie się do zmienionej, tymczasowej organizacji ruchu.

Więcej o remoncie odcinka Czarlin-Knybawa piszemy >>TUTAJ<<

Barbara Jackiewicz, Radio Tczew

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
emdzi
emdzi 03.04.2018, 22:36
Dzięki za info, dosyć zamieszali na tym odcinku...

Pozostałe