Mali goście, wielkie głosy i samba

  • 5.04.2018, 14:30 (aktualizacja 05.04.2018 15:19)
  • Barbara Jackiewicz, Radio Tczew
Mali goście, wielkie głosy i samba
Podziel się:
Oceń:
W czwartek, 5 kwietnia nasze studio odwiedziła klasa 0B ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie.

W naszym studiu co jakiś czas pojawiają się dzieci, duże i małe, a czasem takie, które są dopiero na początku swojej drogi szkolnej - w klasie zerowej. Jak się okazuje, dzieci mają mnóstwo marzeń, także zawodowych. Kilkoro chce zostać weterynarzami, inne strażakami, sportowcami, kierowcami, kucharzami i nauczycielami. Na początku spotkania żadne nie zadeklarowało, że chce zostać dziennikarzem. Postanowiliśmy to zmienić, pokazując, jak interesująca jest praca w radiu i telewizji. Najpierw zaprosiliśmy grupę do studia radiowego.

Posłuchajcie, jak dzieci poradziły sobie na antenie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dzieci zwiedziły także studio telewizyjne Tv Tetki, poznały elementy pracy dziennikarza i innych osób, które potrzebne są w redakcji radiowej i telewizyjnej. Na koniec spotkania okazało się, że jest kilku chętnych do pracy w mediach. Będziemy na Was czekać!

Na pamiątkę dzieciaki obdarowane zostały balonikami, a nam zostawiły laurkę, kwiatka i słodkości, które przydały się do kawy, dziękujemy!

Barbara Jackiewicz, Radio Tczew

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kowalska
Kowalska 5.04.2018, 20:55
Panie Redaktorze, gratuluje tak fachowego i wytrwałego wywiadu z młodymi, szczerymi i pełnymi emocji ludźmi, miło było słuchać ekspresyjnego występu i miłości do wychowawców. Dziękuję za takie relacje oniline ktore świadczą o prawdzie. Z wyrazami szacunku słuchaczka.

Pozostałe