Mali goście, wielkie głosy i samba

  • 5.04.2018, 14:30 (aktualizacja 05.04.2018 15:19)
  • Barbara Jackiewicz, Radio Tczew
Mali goście, wielkie głosy i samba
Podziel się:
Oceń:
W czwartek, 5 kwietnia nasze studio odwiedziła klasa 0B ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie.

W naszym studiu co jakiś czas pojawiają się dzieci, duże i małe, a czasem takie, które są dopiero na początku swojej drogi szkolnej - w klasie zerowej. Jak się okazuje, dzieci mają mnóstwo marzeń, także zawodowych. Kilkoro chce zostać weterynarzami, inne strażakami, sportowcami, kierowcami, kucharzami i nauczycielami. Na początku spotkania żadne nie zadeklarowało, że chce zostać dziennikarzem. Postanowiliśmy to zmienić, pokazując, jak interesująca jest praca w radiu i telewizji. Najpierw zaprosiliśmy grupę do studia radiowego.

Posłuchajcie, jak dzieci poradziły sobie na antenie:

Dzieci zwiedziły także studio telewizyjne Tv Tetki, poznały elementy pracy dziennikarza i innych osób, które potrzebne są w redakcji radiowej i telewizyjnej. Na koniec spotkania okazało się, że jest kilku chętnych do pracy w mediach. Będziemy na Was czekać!

Na pamiątkę dzieciaki obdarowane zostały balonikami, a nam zostawiły laurkę, kwiatka i słodkości, które przydały się do kawy, dziękujemy!

Barbara Jackiewicz, Radio Tczew

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kowalska
Kowalska 5.04.2018, 20:55
Panie Redaktorze, gratuluje tak fachowego i wytrwałego wywiadu z młodymi, szczerymi i pełnymi emocji ludźmi, miło było słuchać ekspresyjnego występu i miłości do wychowawców. Dziękuję za takie relacje oniline ktore świadczą o prawdzie. Z wyrazami szacunku słuchaczka.

Pozostałe