"Jestem absolutnie zakochany w kobietach". [ROZMOWA]

  • 07.04.2018, 19:37 (aktualizacja 07.04.2018, 21:14)
  • Barbara Jackiewicz, Radio Tczew
"Jestem absolutnie zakochany w kobietach". [ROZMOWA]

Podziel się:

Oceń:

Fotograf Krzysztof Salwarowski przy okazji sesji zdjęciowej pod Tczewem opowiedział nam o tajnikach swojej pracy.

Krzysztof Salwarowski to trójmiejski fotograf, z którym udało nam się porozmawiać przy okazji sesji zdjęciowej, przy której pracował niedawno pod Tczewem. Mieliśmy okazję podglądać pracę fotografa z modelką. Ale też rozmawialiśmy o magii fotografii analogowej, o tym, kiedy powstaje zdjęcie oraz o najpiękniejszym obiekcie do fotografowania - kobietach. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jestem zakochany w filmie, w tradycyjnej fotografii, która ma zupełnie inną plastykę, duszę. Wymaga dużo więcej niż cyfra, wymaga zrobienia zdjęcia zanim wciśnie się przycisk. (Krzysztof Salwarowski, fotograf)

Krzysztof Salwarowski jest absolwentem Sopockich Szkół Fotografii WFH z wyróżnieniem. W latach 2007-2008 asystent Michała Mazurkiewicza - studio Fantomas. Współautor wystaw "Ławeczka", "Gniew - w poszukiwaniu straconego czasu", "Klasa 2008 - zbiorowy wernisaż absolwentów SSF WFH", autor wystawy "Pociąg do Mody", aukcji sztuki i wystawy w Red Door Gallery w Kopenhadze i wystawy na Fetish Night w Sfinks700. Współpracuje ze Studio57. Więcej o Krzysztofie Salwarowskim znajdziecie tutaj: www.facebook.com/KrzysztofSalwarowskiPhotography.

Barbara Jackiewicz, Radio Tczew

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe