Już w poniedziałek wystartuje Radio Tczew!

  • 18.11.2016, 11:09 (aktualizacja 21.11.2016, 11:02)
  • Hanna Brzezińska, Telewizja Tetka
Już w poniedziałek wystartuje Radio Tczew! Wojciech Stobba

Podziel się:

Oceń:

Ruszyło odliczanie… 21 listopada o godzinie siódmej rano zabrzmią pierwsze wiadomości Radia Tczew. Zapytaliśmy mieszkańców Tczewa, co chcieliby usłyszeć w swoim lokalnym radiu.

 

Hanna Brzezińska, Telewizja Tetka

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wojt-100
Wojt-100 22.11.2016, 10:01
Dzięki za poprawieniu sygnału na starym mieście u wąskej w Tczewie.i Wielkiej pożywienia dla radia tczew
syn
syn 21.11.2016, 10:22
Pozdrawiam Radiową Światową Organizację Zdrowia WHO, czyli Wojtka, Hanię i Olę ;)
mk
mk 20.11.2016, 23:03
W Sztumie też bez szumów słychać dobrze. Nie zróbcie z radia paplaniny jak w Malborskim radiu. Bądźcie oryginalni.
DJ TOP
DJ TOP 20.11.2016, 15:40
ja słyszę w Kwidzynie też bez szumów gra czysto radio Tczew
Hillbilly
Hillbilly 19.11.2016, 20:55
Dziś byłem na Szadółkach w Gdańsku i słyszałem Radio Tczew. Na autostradzie też dobrze słychać.
woj-100
woj-100 19.11.2016, 17:03
U mnie na na Starym mieście na ulicy Wąskiej niema sygnału .
alex
alex 20.11.2016, 11:36
musi dzialac, w calym tczewie dziala bez problemu
Ewa
Ewa 19.11.2016, 16:16
U mnie na Suchostrzygach sygnał jest
Gosc
Gosc 19.11.2016, 10:02
pit789, a w którym miejscu masz słaby sygnał ?
pit789
pit789 21.11.2016, 09:50
W Gdańsku na Zaspie choć mam dobry czuły odbiornik i dipola w V na balkonie to taki sobie sygnał i co jakiś czas coś zakłóca odbiór. Dalej oddalone Malbork 90.4 także nadające w V choć z mocą 400 w stabilniej słychać i trochę lepiej.
pit789
pit789 18.11.2016, 20:59
Szkoda ze zasięg puki co dość słaby,nadajecie z dość niskiego obiektu.Gdyby nadajnik byłby umiejscowiony na wyższym obiekcie,to nawet przy mocy tylko 100 w zasięg byłby sporo lepszy.

Hillbilly
Hillbilly 18.11.2016, 17:06
Bardzo dobrze. Tego brakuje w Tczewie. Malbork ma radio, Pelplin też ma i w końcu Tczew się doczekał. Liczę na dobrą muzykę, bez popeliny z fabryk przebojów w stylu Z czy RMFFM.
Alex
Alex 18.11.2016, 11:35
wow, nie moge sie doczekac! super, ze strona juz dziala

Pozostałe