Festiwal karaoke dla osób niepełnosprawnych to świetna okazja by pokonać strach i zaprezentować swoje umiejętności. Kolejna edycja już 11 kwietnia

  • 10.04.2018, 13:21 (aktualizacja 10.04.2018, 14:15)
  • Aleksandra Kęprowska
Festiwal karaoke dla osób niepełnosprawnych to świetna okazja by pokonać strach i zaprezentować swoje umiejętności. Kolejna edycja już 11 kwietnia Telewizja Tetka Tczew

Podziel się:

Oceń:

11 kwietnia w Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie już po raz piąty odbędzie się festiwal karaoke, w którym weźmie udział prawie sto osób z placówek kształcenia specjalnego. Konkurs będzie przeprowadzony w kilku kategoriach - od dzieci w wieku przedszkolnym, po dorosłych.

 

Międzywojewódzki Festiwal Karaoke to okazja do tego, by pochwalić się swoim talentem oraz przełamać własne bariery. Nasze studio odwiedziła nauczycielka i terapeutka, Katarzyna Hałas z Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie, która opowiedziała o festiwalu słuchaczom Radia Tczew. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konkursie zaśpiewają dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, uczniowie placówek ponadgimnazjalnych oraz dorośli.

fot. Telewizja Tetka Tczew

W jury zasiądą: Alicja Gajewska, dyrektor Fabryki Sztuk, Krystyna Detllaff-Czocher, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tczewie (filia w Pelplinie), Tadeusz Negowski, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Starogardzie Gdańskim oraz Piotr Kowalkowski, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Tczewie. 

Międzywojewódzki Festiwal Karaoke odbędzie się w środę (11 kwietnia) o godzinie 9:00 w sali Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych przy Zespole Placówek Specjalnych w Tczewie. 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe