Przebudowa kolejnego etapu Mostu Tczewskiego była ściśle związana z wymianą przęseł, czyli elementów konstrukcyjnych łączących podpory mostu. Ze względu na wysokie koszty realizacji pełnej listy zadań, starostwo powiatowe zdecydowało o ograniczeniu zakresu prac. W obecnym projekcie ujęte są zadania stricte budowlane - zrezygnowano z wykonania robót specjalistycznych. Na aktualnej liście zadań jest m.in. zdemontowanie obecnych przęseł, przebudowanie filarów, zbudowanie nowego przedsionka oraz wyeksponowanie zabytkowego przęsła ESTB. Mówi Marcin Stolarski ze starostwa powiatowego:
Oferty mogą być składane do 23 maja, do godziny 10:00.


![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze