Zaginął Arkadiusz Bochenek. Ślad urywa się nad Wisłą [AKTUALIZACJA]

  • 25.04.2018, 08:12 (aktualizacja 26.04.2018, 13:09)
  • Izabela Muczyńska, Aleksandra Kęprowska, MI
Zaginął Arkadiusz Bochenek. Ślad urywa się nad Wisłą [AKTUALIZACJA]

Podziel się:

Oceń:

Mężczyzna wyszedł z domu w środę, 11 kwietnia i od tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poszukują go tczewscy policjanci. Funkcjonariuszom udało się odnaleźć telefon komórkowy należący do Arkadiusza Daniela, który ktoś zastawił w jednym z lombardów.

 

AKTUALIZACJA 

czwartek, 11:30

Rodzina zaginionego mężczyzny uruchomiła zbiórkę na portalu crowdfundingowym pomagam.pl - uzyskane w ten sposób środki przeznaczą na pokrycie wydatków związanych z działaniem specjalistycznej grupy płetwonurków. Koszt 2500 zł.  

Szczegóły zbiórki na stronie: www.pomagam.pl/arkadiuszbochenek


Arkadiusz Daniel - znany także jako Arkadiusz Bochenek - wyszedł z domu 11 kwietnia około godziny 14 i od tej pory nie skontaktował się z bliskimi. Jak informuje rzecznik tczewskiej komendy, Dawid Krajewski - w dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie oraz buty sportowe firmy NIKE koloru czarno-czerwonego. 

Funkcjonariusze tczewskiej policji odnaleźli telefon komórkowy należący do zaginionego. Znajdował się w miejscowym lombardzie, a osoba, która go tam zaniosła, przyznała, że znalazła telefon nad Wisłą.

Policjanci biorą pod uwagę kilka hipotez, w tym samobójstwo zaginionego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do tej pory policja przeszukała lewy i prawy brzeg Wisły. Funkcjonariusze na razie nie mogą skorzystać z pomocy płetwonurków - wysoki stan wody w rzece uniemożliwia im działania. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Każda osoba, która posiada informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionego, jest proszona o kontakt z tczewską komendą pod numerem telefonu 58 530 81 67. Można także zadzwonić pod numer alarmowy 112 lub 997

Izabela Muczyńska, Aleksandra Kęprowska, MI

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe