Ulica Gdańska już dwukierunkowa!

  • 27.04.2018, 13:42 (aktualizacja 27.04.2018, 22:23)
  • Marta Irzyk
Ulica Gdańska już dwukierunkowa! Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

27 kwietnia, około godziny 13, na ulicy Gdańskiej został wprowadzony długo oczekiwany przez kierowców ruch dwukierunkowy na odcinku od skrzyżowania z al. Solidarności do skrzyżowania z ul. Jedności Narodu.

 

Znaki wprowadzające ruch jednokierunkowy zdjęto z ul. Gdańskiej tuż po południu. Kilkadziesiąt minut później pojawiło się oficjalne potwierdzenie z Miejskiego Zarządu Dróg. Mówi dyrektor Wojciech Rytlewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że fragment ulicy Gdańskiej i Jedności Narodu początkowo miał zostać przebudowany przez firmę Strabag do końca października ubiegłego roku. Z umowy zawartej pomiędzy firmą a tczewskim ratuszem wynika, że wykonawcy mogą być naliczane kary w wysokości ponad 50 tysięcy złotych za dzień opóźnienia. Ostateczną wielkość kar umownych najprawdopodobniej ustali sąd.

Z kolei firma Eurovia rozpoczęła już przebudowę kolejnego odcinka ulicy Gdańskiej, obejmującego skrzyżowanie z ulicą Pomorską. Wykonawca zobowiązał się zrealizować zadanie do początku października.

Więcej o remoncie przeczytasz TUTAJ

Marta Irzyk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
stan47.emeryt
stan47.emeryt 27.04.2018, 20:45
I już jeżdżą jak ślepcy. Z Jedności Narodu można jechać w lewo lub prawo, ale niektórzy do NETTO z Jedności jadą na wprost. Z parkingu przy NETTO można jechać tylko w prawo, ale "miszczowie" kierownicy jadą jak im się podoba - w lewo, prawo, na wprost. Do pierwszej kolizji (oby).

Pozostałe