Nie masz planów na majówkę? Sprawdź atrakcyjną ofertę Pomorza!

  • 27.04.2018, 15:40 (aktualizacja 28.04.2018 17:50)
  • Izabela Muczyńska, MI
Nie masz planów na majówkę? Sprawdź atrakcyjną ofertę Pomorza!
Podziel się:
Oceń:
Mazury, Bieszczady, a może wycieczka zagraniczna? Zanim zdecydujesz, sprawdź, co ma do zaoferowania Pomorze. Wśród propozycji są zarówno oferty dla dorosłych, jak i młodzieży oraz dzieci, od festynów rodzinnych po imprezy klubowe i koncerty. Przyjrzyjmy się atrakcjom, które już niebawem będą dostępne w naszym regionie.

 

TCZEW

Dla osób, które długi weekend majowy chciałyby spędzić aktywnie, propozycję ma Parkrun Tczew. Już w sobotę, 28 kwietnia odbędzie się kolejny parkrun, czyli bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu. Jednak sobotnia wersja ma także inną odsłonę. Organizatorzy chcą zwrócić uwagę uczestników na mukowiscydozę, czyli nieuleczalną chorobę genetyczną. Jak poinformował Parkrun na swoim fejsbukowym wydarzeniu - znalazł się sponsor, który jest gotów zapłacić tysiąc złotych za każdą setkę uczestników. Bieg rozpocznie się na bulwarze nad Wisłą o godzinie 9. Udział jest bezpłatny, ale organizatorzy wymagają wcześniejszej rejestracji, której można dokonać na ich stronie internetowej www.parkrun.pl

W czwartek, 3 maja w Tczewie odbędą się uroczystości patriotyczno-religijne, które rozpoczną się o 12:30 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Mieszkańcy będą tam uczestniczyć we mszy świętej w intencji ojczyzny. Po mszy świętej pod przewodnictwem Harcerskiej Orkiestry Dętej rozpocznie się przemarsz uczestników spod kościoła farnego na skwer Konstytucji 3 Maja. Tam odbędą się uroczystości upamiętniające podpisanie Konstytucji 3 Maja: przemówienie starosty tczewskiego, złożenie wiązanek pod tablicą pamiątkową oraz wysłuchanie pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru Passionata.

Majówka pokrywa się także z Międzynarodowym Dniem Strażaka, który jest co roku hucznie świętowany w naszym mieście. W czwartek, 3 maja wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:15 od parady wozów straży pożarnej ulicami Tczewa (Sienkiewicza, Bałdowska, 30 Stycznia, Obrońców Westerplatte, Jana z Kolna), która poprowadzi mieszkańców na bulwar nadwiślański. Tam strażacy będą prezentowali specjalistyczny sprzęt oraz umiejętności gaśniczo-ratownicze. Będą także rywalizować podczas turnieju drużyn strażackich. Program pikniku przewiduje także liczne gry i zabawy dla najmłodszych mieszkańców. Wszystkiemu towarzyszyła będzie oprawa muzyczna w wykonaniu Strażackiej Orkiestry Dętej, Michaliny Starosty oraz Marka Kaczmarczyka i grupy TIME. Impreza zakończy się o godzinie 18. Organizatorami pikniku są tczewskie Starostwo Powiatowe, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Tczewie.

Fabryka Sztuk wyszła do najmłodszych tczewian z propozycją wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych. Majówkowe warsztaty dla dzieci odbędą się w sobotę, 5 maja o godzinie 12 w Fabryce Sztuk przy ulicy 30 stycznia 4. Tematem przewodnim majówkowego spotkania będzie poznawanie świata najmniejszych przyjaciół, czyli owadów. Dzieci znajdą odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań, np. “Ile kropek ma biedronka?”. Wszelkie wątpliwości mogą zostać rozwiane już 5 maja. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Ponownie na ulice Tczewa wyjedzie kolejka turystyczna. Chętni będą mogli przejechać się ulicami Starego Miasta we wtorek, 1 maja oraz w czwartek, 3 maja. Pojazd będzie kursował co 30 minut, od godziny 11 do 18. Trasa przejazdu zaczyna się i kończy na parkingu przy bulwarze nadwiślańskim. Kolejka przejdzie przez: przystań żeglarską, Park Miejski oraz rondo przy Urzędzie Miejskim.

TRÓJMIASTO

Niewątpliwie jednym z największych majówkowych wydarzeń jest Sopocka Majówka, która będzie trwała od 27 kwietnia do 6 maja. Na mieszkańców będzie czekała moc atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Każdego dnia odwiedzający mogą liczyć na inne rozrywki. Wśród nich są pokazy cyrkowe, warsztaty, spektakle, wystawy czy wspólne oglądanie najciekawszych produkcji. Oprócz tego, w środę, 2 maja, mieszkańcy mogą spędzić czas aktywnie, poznając świat jogi, tenisa czy pobiegać. W czwartek, 3 maja Muzeum Sopotu zaprasza na piknik patriotyczny, którego program obejmuje m.in. wystawę plenerową, pokazy zabytkowych samochodów, wykłady oraz warsztaty. W sobotę, 5 maja o godzinie 19 na scenie Opery Leśnej rozpocznie się koncert Fisz Emade Tworzywo oraz Rebeki, który jest jednym z głównych punktów sopockiej majówki. Dodajmy, że Sopocka Majówka jest biletowana.

We wtorek, 1 maja, Zarząd Transportu Wodnego rozpocznie kolejny sezon kursowania tramwajów wodnych w Gdańsku. Tramwaje będą mogły na swój pokład zabrać jednorazowo do 50 osób i 5 rowerów. Rejs takim środkiem transportu umożliwia podziwianie Gdańska z zupełnie innej perspektywy. Zainteresowani będą mieli do wyboru dwie trasy:

  • Linia F5: Żabi Kruk - Westerplatte - Brzeźno
  • Brzeźno - Westerplatte - Żabi Kruk
  • Linia F6: Targ Rybny - Narodowe Centrum Żeglarstwa - Sobieszewo
  • Sobieszewo - Narodowe Centrum Żeglarstwa - Targ Rybny

W środę, 2 maja na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się Charytatywny Bieg dla Arturka, który połączony będzie z obchodami Dnia Flagi Rzeczypospolitej. Arturek Rosa to dzielny ośmiolatek, który jest stale rehabilitowany i nie poddaje się w walce z encefalopatią, czyli chorobą neurologiczną o nieznanym podłożu. Oprócz biegów na różnych dystansach na uczestników będą czekały także inne atrakcje - od 10 do 14 będzie można spotkać piłkarzy Lechii Gdańsk oraz maskotki Lechii i Śląska. W programie są także prezentacje rekonstruktorów - GARNIZON DANZING oraz Jurandowców - Powstańców Wileńskich 1944. Będzie także można obejrzeć wystawę Instytutu Pamięci Narodowej oraz gdańskiego Muzeum II Wojny Światowej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli również podziwiać wystawę dotyczącą legendarnej bitwy pod Monte Cassino. Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak np. dmuchawiec czy malowanie twarzy. Wydarzeniu będą towarzyszyły także pokazy walki rycerskiej i straży pożarnej oraz prezentacja motocyklistów.

Dzień wcześniej, we wtorek 1 maja, o godzinie 12:30 rozpocznie się bieg Pawła Meja, który wyruszy spod Neptuna w Gdańsku. Mej to polski maratończyk biegający boso, który planuje w dniach 1-2 maja ustanowić rekord Polski w 24-godzinnym biegu boso z flagą. Bieg jest dla niego okazją zapisania się w Księdze Rekordów Guinnessa. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rehabilitację Arturka.

Gdyńskie Centrum Nauki EXPERYMENT zaprasza na “Majówkę na Fali”. W centrum weekend majowy będzie trwał od soboty, 28 kwietnia do niedzieli, 6 maja. EXPERYMENT będzie czynny codziennie w godzinach od 10 do 19, a atrakcji można spodziewać się od 12 do 17. Program obejmuje codzienne eksperymenty oraz wystawy, np. nieznane gatunki ryb w Morzu Bałtyckim czy mikroorganizmy pod lupą. Każdego dnia podczas majówki uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładu eksperta, który będzie odbywał się o godzinie 12:30 oraz 15:30 i potrwa około 40 minut. Wstęp jest płatny.

3 maja na terenie zielonym przy ulicy Źródło Marii na gdyńskim Wielkim Kacku odbędzie się majówkowy festyn. W programie imprezy są m. in. pokazy ratownictwa medycznego, wielka loteria czy quiz wiedzy o Wielkim Kacku. Na najmłodszych i ich rodziców czekają różne zabawy, w tym strefa gier planszowych czy warsztaty ekologiczno-edukacyjne. Z racji obchodzonego tego dnia święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja, organizatorzy planują także wspólne śpiewaniu hymnu oraz pieśni patriotycznych. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15. Wstęp jest wolny.

Grupa Rowerowa 3miasto proponuje mieszkańcom Pomorza spędzenie aktywnej majówki. Wśród atrakcji jest “Rodzinna wędrówka wśród jezior i torfowisk Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego”, która odbędzie się w sobotę, 28 kwietnia. Kolejną propozycją Grupy Rowerowej 3Miasto jest “Rodzinny Piknik Rowerowy wśród jezior i torfowisk Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego”, który odbędzie się w niedzielę, 29 kwietnia. 1 maja organizatorzy proponują także wspólną przejażdżkę turystyczną terenami wokół najpiękniejszych jezior i torfowisk w obszarze Kaszubskiego Morza. Natomiast w środę, 2 maja, odbędzie się wspólna wędrówka po Kalwarii Wielewskiej i okolicach.

Centrum Hewelianum w Gdańsku ma ciekawą majówkową propozycję dla dzieci od lat 7 i młodzieży. Od 1 do 6 maja będzie można obejrzeć specjalny pokaz “Słoneczna Wędrówka”, który umożliwi wejście do wnętrza Słońca. Rozwiązane zostaną także wszystkie tajemnice związane ze znakami zodiaku. Zajęcia odbywają się o godzinie 12, 14 oraz 16.. Kolejną propozycją są “Słoneczne Tajemnice”, czyli zajęcia dla dzieci od 8. roku życia oraz młodzieży. Na warsztatach uczestnicy spróbują spojrzeć w oblicze Słońca i odpowiedzieć na wszystkie pytania z nim związane. Zajęcia odbywają się od 1 do 3 maja o 13 oraz 15. Trzecią majówkową propozycją są zajęcia “W promieniach Słońca”, skierowane do dzieci w wieku od 3 do 9 lat. Podczas zajęć najmłodsi usłyszą odpowiedzi na wiele pytań dotyczących wpływu Słońca na inne zjawiska przyrodnicze. Zajęcia będą odbywały się od 1 do 3 maja w godzinach 11, 12:30, 14:30, 16:00. Wstęp jest płatny.

W niedzielę, 6 maja o godzinie 12 na gdańskim Targu Węglowym rozpocznie się 2. Gdańskie Święto Europy. Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na wiele atrakcji, nie tylko dla dzieci i młodzieży - dorośli także znajdą coś dla siebie. Na najmłodszych będzie czekała maskotka Syriusza, czyli oficjalnego symbolu Unii Europejskiej oraz zadanie - ułożenie z puzzli wielkiej mapy Europy. Oprócz tego, pojawią się także quizy z nagrodami oraz malowanie twarzy. Wszyscy uczestnicy będą mogli spróbować najbardziej charakterystycznych europejskich potraw. Pojawią się tam stoiska przedstawiające poszczególne kraje Unii Europejskiej, które będą posiadały własną listę atrakcji. Sympatycy gier terenowych także znajdą coś dla siebie - organizatorzy przygotowali Europejską Grę Miejską po Gdańsku pod hasłem "Gdańsk w Europie, Europa w Gdańsku", która będzie toczyła się wokół wyznaczonych miejsc. O godzinie 16 mieszkańcy Gdańska, wspólnie z Orkiestą "Vita ACtiva" zaśpiewają "Odę do Radości".

MALBORK

Majówkowe propozycje dla mieszkańców przygotowano także w Malborku. Malborska Majówka potrwa do do 5 maja. 28 oraz 29 kwietnia będą obchodzone XII Europejskie Dni Tańca, czyli jeden z największych turniejów tańca w północnej Polsce. Wstęp jest płatny. W poniedziałek, 30 kwietnia w kościele pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela odbędzie się koncert Chóru Kameralnego Wyższej Szkoły Muzycznej ze Szwecji. We wtorek, 1 maja o godzinie 9 rozpocznie się VII Żuławski Rajd Rowerowy, który wystartuje z Malborka oraz Miłoradza. Miejsce zbiórki w Malborku to plac Kazimierza Jagiellończyka, a w Miłoradzu chętni powinni stawić się o 9:30 pod budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Trasa rajdu, który wyruszy z Malborka, wynosi 45 km. Drugi jest o 15 km krótszy. Chętni mogą się zgłaszać telefonicznie do 29 kwietnia. Zgłoszenia przyjmuje Komandor Rajdu, Bogdan Mąder pod numerem tel. 603 762 922 oraz GOKiS Miłoradz tel. 55 271-15-31, numer wewnętrzny 33.

1 i 2 maja w Malborku będzie trwał III Jarmark Staroci i Sztuki Dawnej. Chętni mogą kierować się w stronę Wałów von Plauena od strony kas biletowych MZM. Jarmark będzie otwarty w godzinach od 10 do 19. W środę, 2 maja, czyli w Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, od godziny 16 do godziny 18 będzie działał kącik kreatywny dla dzieci i rodziców przy ulicy Kościuszki, na placu Kazimierza Jagiellończyka. 3 maja o godzinie 9 w kościele parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy odbędzie się msza święta w intencji ojczyzny. Oprawę podczas mszy stworzy chór “Lutnia” pod kierownictwem Bożeny Belcarz.  

Malborska Majówka zakończy się 5 maja koncertami na scenie rozstawionej przy ulicy Kościuszki o godzinie 18. Gwiazdą wieczoru będzie raper Grubson. Oprócz niego na malborskiej scenie wystąpi także zespół Etna Kontrabande, grający reggae z elementami rocka oraz muzyki elektronicznej.

NOWY DWÓR GDAŃSKI

Urząd Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański zaprasza na wspólne obchody Święta Konstytucji 3 maja. Po uroczystej części mieszkańcy będą mogli wziąć udział w zabawach i warsztatach z teatrem JaSię. Msza święta w intencji ojczyzny odbędzie się o godzinie 11 w kościele pod wezwaniem Niepokalanego Serca Maryi. Po nabożeństwie nastąpi przemarsz ulicami miasta pod pomnik Poległych i Pomordowanych za Ojczyznę. Tam zostaną złożone kwiaty i mieszkańcy wspólnie odśpiewają pieśni patriotyczne. Od godziny 12:30 przed Żuławskim Ośrodkiem Kultury mieszkańcy będą mogli wziąć udział w zabawach i warsztatach z teatrem JaSię. Uczestnicy będą mogli skorzystać z małego pleneru artystycznego, a na najmłodszych czeka malowanie twarzy. Najodważniejsi mieszkańcy spróbują swoich sił w slacklinie, czyli dyscyplinie sportowej, która polega na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie.

PELPLIN

Przenosimy się do Pelplina, gdzie odbędą się uroczyste Obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Wydarzenie rozpocznie się mszą świętą w intencji ojczyzny w pelplińskiej bazylice katedralnej w czwartek, 3 maja. Po mszy świętej program przewiduje przemarsz pod pomnik na Placu Wolności, w którym udział wezmą także m.in. grupy rekonstrukcyjne żołnierzy generała Hallera oraz Pelplińska Orkiestra Dęta. Po dotarciu uczestników na Plac Wolności program przewiduje m.in. podniesienie flagi Polski, wystąpienie burmistrza miasta oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie przygotował także moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców. W niedzielę, 6 maja, odbędzie się tam piknik majowy dla dzieci. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15 w Rodzinnym Parku Rozrywki Podwórko NIVEA w Pelplinie. W programie są m.in. zabawy z animatorem, konkursy dla dzieci, malowanie twarzy oraz pokaz szczudlarzy. Dostępne będą także kino 7D, punkty gastronomiczne, balony i zabawki. Wydarzenie jest organizowane przez pelpliński Miejski Ośrodek Kultury, we współpracy z Fundacją “Jedynka Dzieciom” z Pelplina.  

GNIEW

Zamek w Gniewie oferuje mieszkańcom wspólne spędzenie “Majówki z historią”. Atrakcje będą czekać na odwiedzających do środy, 2 maja. Harmonogram wydarzeń przewiduje m.in. zwiedzanie zamku z przewodnikiem, warsztaty Rzemiosła Dawnego, spektakl multimedialny “Wakacje z Duchami” czy nocny spacer z lampionami po zamku. Zamek można odwiedzać od godziny 9:30. Wstęp jest płatny.

PRUSZCZ GDAŃSKI

Urząd Miasta w Pruszczu Gdańskim zaprasza mieszkańców na Majówkę w Faktorii. Pruszczańska majówka rozpoczyna się już w niedzielę, 29 kwietnia. Program obejmuje m.in. pokazy umundurowania i uzbrojenia, gry terenowe czy ogniska. Ponadto odwiedzający od wtorku, 1 maja, do czwartku, 3 maja, będą mogli spróbować kiełbas, chleba ze smalcem oraz innych przysmaków.

Burmistrz Pruszcza Gdańskiego zachęca także do udziału we wspólnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. Uroczystości rozpoczną się w czwartek, 3 maja mszą świętą polową w tamtejszym kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Następnie rozpocznie się parada oraz przemarsz na plac Jana Pawła II w towarzystwie rekonstruktorów, orkiestry OSP z Zielonki Pasłęckiej oraz Kompanii Honorowej 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim. Program obchodów obejmuje także złożenie kwiatów pod pomnikiem na placu Jana Pawła II i przemarsz do parku, gdzie od godziny 13:45 będzie trwał piknik rodzinny. Podczas pikniku mieszkańcy będa mogli spróbować potraw przygotowanych przez restaurację Piano Hotelu Chopin. Odbędą się także koncerty Romualda i Anny Spychalskich oraz Orkiestry Miasta Pruszcz Gdański.

STAROGARD GDAŃSKI

Propozycję aktywnego spędzenia majówki ma dla nas Starogard Gdański. Tamtejszy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na I rajd rowerowy, który odbędzie się już we wtorek, 1 maja. Przewidywana maksymalna trasa to 20 kilometrów. Zbiórka oraz zapisy odbędą się w dniu rajdu o godzinie 10 przy bramie głównej Stadionu Miejskiego im. Kazimierza Deyny w Starogardzie Gdańskim. Rajd zakończy się w Grodzisku Owidz, gdzie na wszystkich uczestników będzie czekało mnóstwo atrakcji, m.in. zawody sportowe dla dorosłych, występy artystyczne, tor z przeszkodami dla dzieci, pokazy baniek mydlanych czy rekonstruktorzy. Udział w rajdzie jest płatny.

Rajd rowerowy to jednak nie wszystko!  2 maja, czyli w dzień Flagi Państwowej, wszyscy, którzy będą przebywać w pobliżu starogardzkiego targowiska między godziną 10 a 11, będą mogli liczyć na prezent od prezydenta Starogardu Gdańskiego w postaci flagi narodowej. Dużo większa wersja flagi zawiśnie tego dnia także na budynku Urzędu Miasta. W czwartek, 3 maja, na mieszkańców oraz odwiedzających czeka w Starogardzie moc atrakcji. Dzień rozpocznie się od uroczystości związanych z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zbiórka uczestników odbędzie się o godzinie 10:15 przy Pomniku Niepodległości na ulicy Paderewskiego. Program uroczystości obejmuje m.in. wystąpienie przewodniczącego Rady Miasta, złożenie kwiatów pod pomnikiem, przemarsz do kościoła pod wezwaniem św. Wojciecha oraz uroczystą mszę świętą.

Po uroczystościach, o godzinie 13 w Starogardzie Gdańskim na terenie strzelnicy Bractwa Kurkowego rozpocznie się piknik rodzinny. Najodważniejsi zostaną zaproszeni przez Braci Kurkowych do wspólnego strzelania. Oprócz tego na gości czekają animacje, wspólne zabawy, występy, pokazy tańca oraz wystawa prac plastycznych seniorów. Odbędzie się także koncert zespołu Darius Group. Tego samego dnia, o godzinie 19, w Teatrze Kuźni Brackiej rozpocznie się widowisko poetycko-muzyczne “Śpiewająca Majówka - Lekcja śpiewania nr 12”.

To jednak nie koniec majówkowych propozycji Starogardu Gdańskiego - 4 oraz 5 maja będzie odbywała się druga edycja Owidzkiego Festiwalu Piw Rzemieślniczych “U Welesa”. Podczas festiwalu odwiedzający będą mogli skosztować nowych smaków chmielowego napoju oraz spróbować słowiańskich potraw.

BORZECHOWO

Zostajemy w powiecie starogardzkim i proponujemy kolejne majówkowe atrakcje. Tym razem jest to festyn sportowo-rekreacyjny pod nazwą “Od przedszkolaka do babci i dziadka”, który odbędzie się we wtorek, 1 maja w Borzechowie. Jest to oferta skierowana zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Program obejmuje m.in. ściankę wspinaczkową, konkurencje sportowe, loterię fantową czy gry i zabawy dla dzieci oraz dorosłych. Gościem specjalnym festynu ma być Zenon Plech - legendarny polski żużlowiec. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 12 na placu Publicznej Szkoły Podstawowej w Borzechowie.

DZIERZGOŃ

Majówkową propozycję dla mieszkańców Pomorza ma także Dzierzgoń. W środę, 2 maja o godzinie 16 na Wzgórzu Zamkowym rozpocznie się pierwsza część imprezy, czyli “730 lat Dzierzgonia”. W programie wydarzenia jest m.in. inscenizacja historyczna “Z początków Dzierzgonia”, teatr historii SEMPER CANTANTES i występ chóru Lutnia, rodzinne gry i zabawy o tematyce średniowiecznej oraz teatr ognia NEPHILIM. Uczestnicy będą mogli odwiedzić obóz rycerski, dmuchane zamki oraz zapoznać się z grupą sokolniczą - Sowa Luna. Nie obejdzie się bez staropolskiego poczęstunku. W programie drugiej części imprezy jest m.in. konkurs majówkowy, występy grup tanecznych i inne występy artystyczne dzieci i młodzieży z Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury. Środowe wydarzenie zakończy się koncertem Andrzeja Rybińskiego o godzinie 20 oraz zabawą taneczną przy zespole RMS.

W czwartek, 3 maja, na dziedzińcu Dzierzgońskiego Ośrodka Kultury odbędzie się msza święta polowa z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. W piątek, 4 maja, na Wzgórzu Zamkowym w Dzierzgoniu zorganizowana zostanie akcja “Drzewko za makulaturę”, pozwalająca mieszkańcom na wymianę zbędnej makulatury na sadzonki.

Izabela Muczyńska, MI
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe