Rower Metropolitalny MEVO coraz bliżej

  • 07.05.2018, 17:24 (aktualizacja 08.05.2018, 10:16)
  • Barbara Jackiewicz, Radio Tczew
Rower Metropolitalny MEVO coraz bliżej

Podziel się:

Oceń:

W poniedziałek, 7 maja 2018, o godz. 13:00 otwarto oferty w przetargu na System Roweru Metropolitalnego MEVO. Oferentów jest trzech.

W samo południe w poniedziałek, 7 maja upłynął termin składania, a już o godz. 13:00 otwarto złożone oferty na świadczenie usług dostawy, uruchomienia i eksploatacji Systemu Roweru Metropolitalnego Mevo. W składzie komisji jest m.in. Grzegorz Pawlikowski, inspektor ds. polityki rowerowej i mobilności w Urzędzie Miejskim w Tczewie :

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oferty różnią się od siebie zarówno udziałem rowerów elektrycznych: od 10 do 100%, jak i ceną: od 32 do 76 milionów złotych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Musimy bardzo wnikliwie przyjrzeć się wszystkim ofertom (...) teraz jest czas, kiedy będziemy to analizować. - Grzegorz Pawlikowski, UM Tczew

tabelka przetargowa

Na weryfikację i ocenę ofert komisja ma 90 dni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nam będzie zależało, by jak najszybciej zakończyć ten proces weryfikacji (..) chcemy pierwszy etap uruchomić jesienią tego roku.

Pawlikowski potwierdza, że terminy wdrożenia Mevo nie są zagrożone.

harmonogram prac nad MEVO

Zgodnie z założeniami przetargu pierwsze rowery wyjadą na ulice miast jesienią tego roku. Całość systemu MEVO uruchomiona zostanie do 1 marca 2019 roku. Umowa z operatorem obowiązywać będzie na 6 lat i 6 miesięcy od momentu startu całego systemu.

Barbara Jackiewicz, Radio Tczew

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe