W Pszczółkach zainaugurowano działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  • 9.05.2018, 16:38 (aktualizacja 12.05.2018 13:27)
  • Julia Rzepecka, Hanna Brzezińska
W Pszczółkach zainaugurowano działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Podziel się:
Oceń:
9 maja w Pszczółkach odbyła się uroczysta inauguracja i prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Nauki humanistyczne, teatr, zajęcia dotyczące mediów społecznościowych i profilaktyka zdrowia - to wszystko czeka na seniorów w Pszczółkach. Swoją działalność rozpoczął tam Uniwersytet Trzeciego Wieku. Mówi sołtys, Maciej Urbanek.

Środki zostały pozyskane z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zapytaliśmy, w jaki sposób można się zgłosić na zajęcia.

Uroczysta inauguracja i prezentacja oferty edukacyjnej zostanie zaprezentowana seniorom już dzisiaj przez doradcę Ministra, panią Monikę Baran. Początek o godzinie 16 w hotelu Bartnik przy ulicy Tczewskiej 1. W programie wystąpienie dr Michała Kubiaka na temat profilaktyki zdrowotnej.

 

Julia Rzepecka, Hanna Brzezińska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe